Sleduj nás

Titulová bitva v Edenu má náhradníka. Vlasto Čepo je přesvědčený, že půjde do akce místo Patrika Kincla

Titulová bitva v Edenu má náhradníka. Vlasto Čepo je přesvědčený, že půjde do akce místo Patrika KinclaFoto: OKTAGON MMA

Do turnaje roku organizace Oktagon zbývají necelé tři týdny a příprava bojovníků finišuje. Kritické období, kdy je kromě náročného drilu nutné přežít i dramatické hubnutí, přináší řadu zranění. Žluto-černá liga na zážitky je ovšem připravená na vše a pro souboj o pás střední váhy přichystala důstojného náhradníka.

Pozice náhradníka v titulovém duelu je většinou poměrně nevděčnou úlohou. Zápasník musí absolvovat přípravu, která je navíc zaměřena na dva možné soupeře, a také jej čeká shazování i vážení. To vše za předpokladu, že šance nastoupit je opravdu malá. Černého Petra pro turnaj Oktagon 58 si vytáhl Vlasto Čepo, který se již neúspěšně pokoušel uzmout titul loni v prosinci.

„El Chapo“ se měl střetnout s Patrikem Kinclem, ale toho nakonec vyřadilo zranění. Náhradníkem byl určen Polák Piotr Wawrzynaik, který se nakonec díky své komplexnosti ukázal jako nepřekonatelná překážka. Vlasto odešel z O2 areny s totálně zdemolovaným obličejem a toto by byl jeho první zápas po strašné nakládačce.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Zda se slovenské kladivo podívá do klece nebo turnaj absolvuje v poklidu mezi diváky, je zatím ve hvězdách. Ptáčci si však cvrkají, že Vlasto již tuší, že do Prahy nepojede na výlet. Svoji přípravu navíc zaměřil na oponenty bojující v opačném gardu, o čemž svědčí jeho fotka s Chrisem Fisherem. Ten je svým stylem mnohem blíž Matěji Peňázovi než současné jedničce střední váhy. Pokud vše dopadne podle nabízených indicií, konečně se dočkáme bitvy Čepo vs. Peňáz, o které fanoušci sní již od prvního projektu Oktagon Underground.

Kromě souboje o pás střední váhy je Oktagon 58 našlapaný hromadou dalších zajímavých zápasů. Prim samozřejmě hraje Odveta století mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou. Extrémně atraktivní podívanou slibuje i druhé kolo Tipsport Gamechangeru. Diváky také do varu přivede i finální střet policisty Jardy Pokorného s bývalým pašerákem Shemem Rockem. To vše pod dohledem vyprodaných tribun stadionu pražské Slavie.Další články