Sleduj nás

Till drsně o Khabibovi: Měl by držet hubu, sám kolikrát nesplnil váhu!

Till drsně o Khabibovi: Měl by držet hubu, sám kolikrát nesplnil váhu!
Darren Till nechal opět jednou vyniknout svůj trashtalk a silně se opřel do Khabiba Nurmagomedova.


Ruský Orel před pár dny řekl, že Khamzat Chimaev (před turnajem UFC 279) nesplnil váhu proto, že je obklopený špatnými lidmi. Kdyby okolo sebe měl muslimy, ti by jej podrželi.

Mohlo by se zdát, že se Darrena toto téma nijak netýká, opak je však pravdou. Britský bijec, jenž působí ve střední váze UFC, je Khamzatovým blízkým přítelem a působí i v jeho týmu. Není to sice žádný muslim, ale rozhodně se o sobě nedomnívá, že by Khamzatovi nebyl nijak nápomocný.

„Khabib by měl držet hubu. Co si to dovoluje mluvit o někom, že nesplnil váhu?“ vracel úder Till směrem do vysokých hor Dagestánu. „Ten člověk nesplnil váhu aspoň pětkrát!“ naznačil, že někdo takový by neměl jiným říkat, co dělají dobře a co špatně.

„Znám Khamzata velmi dobře a určitě vám mohu říct, že je obklopen jen těmi nejlepšími lidmi. To, že se občas před kamerami chováme jako blbci, ještě neznamená, že jimi jsme i ve skutečnosti. Naopak držíme při sobě a staráme se jeden o druhého. Rozhodně to není tak, jak říká Khabib, že nejsme dobří lidé.


Například náš jiu jitsu kouč je jedním z nejlepších lidí na světě. A také to není muslim. Znamená to, že to je snad špatný člověk? Khabiba sice respektuji jako fightera, ale rozhodně ho nerespektuji za ty jeho komentáře. A jsem si jistý, že se mnou mnoho lidí souhlasí,“ znělo Tillovo vyjádření, jež poskytl serveru ESPN.

Závěrem se hodí podotknout, že Khabib za svou kariéru oficiálně nesplnil váhu jenom jednou. Je nicméně pravda, že podobně jako Khamzat, tak i Khabib do zápasů vždy shazoval ohromné dardy.

Další články