Sleduj nás

Těžká zkouška! Na Gábora Borárose si brousí zuby nekompromisní KO stroj z Brazílie

Těžká zkouška! Na Gábora Borárose si brousí zuby nekompromisní KO stroj z Brazílie

Beast mode ON a tentokrát nás opravdu čeká ohromná bitva dvou nekompromisních postojářů. Gábor Boráros kývl na zápas se soupeřem, který se nejenomže pyšní přepychovým skóre, ale navíc všechny své oběti dokázal ukončit před limitem.

Brazílie pravidelně produkuje celou řadu perspektivních bojovníků a jeden takový se nám objeví již nyní na blížícím se Oktagonu 15. Dvaadvacetiletý bijec Kaik Brito má na svém kontě čtrnáct profesionálních MMA duelů, během nichž posbíral dvanáct výher a pouhé dvě porážky. Jeho specialitou jsou zejména knokauty, jimiž své protivníky zdolal rovnou v devíti případech, zbývající tři ukončil submisí. 

Gábor Boráros (17-6-1) si v listopadu minulého roku ošklivě poranil koleno, ovšem už 8. června ukázal, jak velká je jeho touha po návratu, když na TKO v prvním kole ukončil Jana Janku. Nedávno svým fanouškům navíc udělal radost tím, že podepsal s Oktagonem novou vícezápasovou smlouvu, čímž utlumil všechny spekulace o možném odchodu ke konkurenci. Nyní se musí soustředit na velmi náročnou přípravu proti neméně náročnému soupeři, který se v Česku nepochybně bude chtít předvést.

Slovenská Bestie bude znovu probuzena 9. listopadu, když se v O2 areně pokusí přibrzdit kariéru jinak slibně se rýsující brazilské hvězdy. A jelikož půjde o souboj dvou tvrdých postojářů, kteří dohromady posbírali 20 knokautů, doporučuje se už předem nemrkat!Další články