Sleduj nás

Terminátor vrací úder! Mikulášek je pro mě prase a může mi políbit p*del! říká

Terminátor vrací úder! Mikulášek je pro mě prase a může mi políbit p*del! říká

Českému Terminátorovi se nelíbí připomínky, které vůči němu má jeho příští soupeř Václav Mikulášek. Některé jsou natolik nevhodné, že až pochybuje o jeho duševním zdraví.

Karlos Vémola byl bohužel nakažen nemocí covid-19. Původně se domníval, že to má jen on sám, ale později se ukázalo, že v tom jede jak jeho žena, tak i jeho osmiměsíční dcerka. 

Baba Jaga, který s Karlosem už dlouhé měsíce vede válku, podotkl, že rodině svého soupeře přeje brzké uzdravení a nikdy by nic zlého na jejich adresu neřekl. O výsledek testu na koronavirus však stále žádá. Prý na něj má právo. 


„Mikulášek mi teď může s prominutím políbit prdel. Vůbec mě nezajímá. Momentálně se starám jen o zdraví své dcery a přítelkyně. To je to hlavní. Až potom se budu zabývat nějakým Mikuláškem,“ odpověděl Vémola během úterního podvečera pro TV Nova.

„Jedna věc je trash-talk a urážky před zápasem, ale v momentě, kdy máte docela vážně nemocnou dceru, která má osm měsíců a má přes čtyřicítky horečky a Mikulášek má k tomu takové blbé kecy, tak to pro mě není zápasník, ale prase,“ dodával s tím, že zdraví jeho rodiny je pro něho momentálně nejdůležitější. 


Trash-talk k MMA nepochybně patří, ale vše má své meze. Vašek si to nepochybně uvědomuje a nechce, aby se na něj lidé dívali jako na padoucha, ale ze svého požadavku ohledně testu nepoleví.

Co se samotného zápasu týče, spekuluje se, že bude o pár týdnů odložen. Karlos však ještě ve výpovědi pro TV Nova stihl doplnit, že se možná základní termín (26. září) dodrží. Moudřejší ovšem budeme až po tiskové konferenci Oktagonu.


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu