Sleduj nás

Terminátor ustoupil od souboje s Marpem: Je to pro mě jen potrava a navíc slabý soupeř, takové mlátit nepotřebuju

Terminátor ustoupil od souboje s Marpem: Je to pro mě jen potrava a navíc slabý soupeř, takové mlátit nepotřebuju

Karlos „Terminátor“ Vémola na akci zvané XFN 15 vyzval Marpa k pěstnímu souboji, ale nakonec od svého rozhodnutí ustoupil. Proč? Je to jen potrava, která si nezaslouží jeho pozornost.

Výzvou, jíž slavný český Terminátor směroval ke svému národnímu kolegovi, co je znám svou dlouholetou prací zejména na hudební scéně, byl vzbuzen velký rozruch. Jedni jej chápali, druzí pro změnu ne, ale tak už to chodí všude. Pro Karlose bylo důležité, aby své předchozí jednání publiku vysvětlil, což také udělal. 

Karlos „Terminátor“ Vémola na akci zvané XFN 15 vyzval Marpa


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Já jsem opravdu fandil Rytmusovi, věřil jsem, že může Marpa porazitKdyž jsem tohle říkal lidem, tak mi všichni odborníci říkali: ‚Jsi blázen?! Marpo je profesionální thajboxer, seřeže ho!‘ Říkal mi to i můj trenér Petr Macháček, který ho dobře zná. Nicméně já věřil, že Rytmus předvede dobrý výkon, a předvedl. Pak jsem viděl nějaké video, kde Marpo tipoval, že mě Kincl porazí, protože nejsem dost komplexní. Tak jsem si říkal, že když on je takový profesionální thajboxer, tak ho vyzvu, ať ukáže, jak jsem nekomplexní,“ citoval deník isport.blesk.cz slova Vémoly.

Když si pak tedy Karlos v O2 areně poradil se svým brazilským sokem, jehož udolal v prvním kole, emoce a euforie z výhry se v něm spojily a on vyslal nabídku směrem k Marpovi.


„Potom za mnou začali chodit lidi a říkali, proč jsi vyzval zpěváka, vždyť to není zápasník. A Macháček mi říkal, že pro mě by byl jen potrava. Nevyzýval jsem ho na souboj v kleci, což by bylo ode mě srabský. Mohl si vybrat: box, thajbox. Věřím, že potom, co jsem viděl, bych si s ním poradil. Dobře, zjistil jsem, že až tak dobrý v očích lidí není. Já si myslel, že jo. Jestli je to pro mě opravdu potrava a snadný soupeř, tak já někoho takového mlátit nechci,“ vysvětlil stránkami isport.blesk.cz citovaný Karlos Vémola.


Další články