Sleduj nás

Terminátor stále marodí, odveta s Kinclem byla zrušena

Terminátor stále marodí, odveta s Kinclem byla zrušena
Karlos Vémola je stále v nemocnici a netuší, kdy ho pustí. Optimismus, že se stihne vrátit včas na souboj s Patrikem Kinclem, začíná slábnout.

Doposud ještě naděje žijí a budou žít tak dlouho, dokud sám Terminátor neřekne jasné ne, ale skutečnost je taková, že současné vyhlídky nevypadají zrovna nejlépe.

Pomalu to bude týden, co má Karlos Vémola zarezervované lůžko v nemocnici, kde bojuje s těžkým zánětem, jenž léčí antibiotiky. Znamená to, že je jeho příprava přerušená a on místo nabírání sil naopak slábne.


karlos vemola nemocnice

„Dokud Karlos zápas neodvolá nebo já se s doktory nedomluvím, že to nestojí za to a že to nebude, tak je ten zápas ve hře. Podle mých informací to zatím není natolik ohrožující bez možnosti vrátit se do tréninku,“ uvedl promotér Ondřej Novotný.


„Všichni říkají, že je Karlos ve fantastické formě. Já ale nedokážu posoudit, jestli těch několik dnů v nemocnici bez tréninku je natolik zničujících. U těchto kluků se nikdy nedá mluvit o stoprocentním zdravotním stavu. Dokud se do klece nedobelhají, tak ten zápas není nikdy jistý," je si vědom.

Duel se nekoná


Edit: Ještě téhož dne, tedy 6. 12. podvečer, bylo samotnou organizací potvrzeno, že Terminátor vlivem nemoci do boje s Kinclem nenastoupí. Oktagon nyní Patrikovi aktivně shání náhradu. Naposledy byl v této souvislosti zmíněn takový Aleksandar "Joker" Ilič, tak uvidíme...

Další články