Sleduj nás

Terminátor se zaměřil na nový terč, jeho volba vás překvapí

Terminátor se zaměřil na nový terč, jeho volba vás překvapí
Návratový zápas Terminátora je jasný. Květnová O2 arena a boxerská premiéra s Marpem. Otázkou je, kdo se první postaví Karlosovi v kleci při ostrém MMA zápase.

Dlouho to vypadalo na proklamovaného Piráta Krištofiče a tradiční turnaj na Štvanici. Karlos i před duelem Kincl vs. Pirát prohlásil, že přeje titul více slovenskému borci, aby jej mohl v létě získat zpět. Jenže nakonec je vše jinak a pravděpodobně se ani nebude jednat o střední váhu, ve které Vémola v OKTAGONu nedávno vládl.

https://twitter.com/i/status/1504085128737439747

Turnaj OKTAGON Prime 5 v Šamoríně je oficiálně minulostí, ale právě zde byla potvrzena zásadní novinka o vstupu tuzemské organizace na německou půdu.

První turnaj je naplánován již na čtvrtého června a hostit jej bude Frankfurt. OKTAGON se chce v premiéře pořádně vytáhnout, a tak se dá čekat, že vytáhne všechna hlavní esa, která má pod smlouvou (nebo alespoň tou ústní).


Jedním z hlavních taháků bude bitva o pás lehké váhy mezi Ivanem Buchingerem a Losene Keitou. Na akci by se rád představil i Terminátor a vybral si k tomu jako soupeře Rafaela Xaviera! Kratos tento víkend porazil na body Poláka Marcina Lazarza a připsal si již čtvrtou výhru pod vlajkou OKTAGONu. Karlos svoji volbu potvrdil krátkým příspěvkem na Instagramu.

„Další soupeř, kterého mám v hledáčku. Rafael Xavier, ty jsi můj další terč.“

https://twitter.com/i/status/1500514259750510596


I když je Xavier narozen v Brazílii, již delší dobu trénuje v Německu ve Spitfire Gymu. Má zde i solidní fanouškovskou základnu a jeho souboj s bývalým UFC zápasníkem by rozhodně přitáhl pozornost.

Volba soupeře i turnaje tedy dává smysl, ale co je pro mnohé nepochopitelné, je abnormálně krátká doba mezi turnajem v O2 areně a akcí ve Frankfurtu. Pouhých čtrnáct dní je pro většinu bojovníků brutálně krátká doba, a to i v případě, že Karlos odejde z boxerského klání bez jediného škrábance. Riskovat takový sled zápasů navíc, krátce po vleklém zranění, je hazard a uvidíme, jak se Terminátorovi vyplatí.

Další články