Sleduj nás

Terminátor nepochybuje o svém vítězství a věstí, že Baba Jaga se v kleci příliš dlouho neohřeje

Terminátor nepochybuje o svém vítězství a věstí, že Baba Jaga se v kleci příliš dlouho neohřeje

Několik týdnů popichování se již toto září promění v akci, kde už veškerá slova budou k ničemu. Karlos Vémola hodlá potrestat „nevymáchanou hubu“ Václava Mikuláška, jenž si o tu nakládačku údajně velmi dlouho říkal.

„Proč do toho jdu, je jasný. Pořád říkám, že dělám ten nejkrásnější sport na světě. Když mě někdo nasere, tak ho můžu legálně zmlátit a dostanu ještě zaplaceno,“ uvedl pro sport.cz Vémola, který si o tuto „kořist“ dokonce sám zažádal.

„Mikulášek mě nasral, měl nemístný a hloupý kecy. Co v tomhle sportu dokázal? On tvrdí, že se mnou jedno kolo přežije. Co to je za taktiku? Já mu můžu slíbit, že jak se Terminátor jmenuju, on první kolo nepřežije, tohle bude první kolo TKO!“ sliboval ve svém tradičním terminátorském stylu.


Karlos Vémola trénuje ve Spejbl Gym

Duel mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem se uskuteční 26. září na turnaji Oktagon 17. Oběma borcům bude patřit hlavní zápas večera, a i když se tento „matchup“ nemusí všem zamlouvat, pravdou zůstává, že si jej nikdo nenechá ujít.


Nutno také připomenout, že je celá záležitost velmi osobní. Baba Jaga bude čerpat znalosti z Karlosových předchozích soupeřů a nepochybně se pokusí Terminátora zneškodnit co nejdříve, aby eliminoval riziko přenesení bitvy na zem, kde se zrodily zatím všechny jeho porážky.

„Když mě něco žene víc dopředu, což je nenávist k tomu člověku, pak podávám lepší výkony, než když jsem s tím člověkem v pohodě. Věřím si, na každého se dá připravit,“ podotýkal Mikulášek s tím, že on nemá co ztratit, může jen získat. A o to víc touží po překvapení, k němuž bude mít připravenou jakousi tajnou zbraň


Další články