Sleduj nás

Terminátor na lovu! Po polském Mamutovi se Vémola utká s Princem Aounallahem

Terminátor na lovu! Po polském Mamutovi se Vémola utká s Princem Aounallahem

Karlos Vémola nám během své úvodní tiskové konference pod záštitou Oktagonu MMA představil tři soupeře, s jakými se chce utkat. První jmenovaný byl Pirát, druhý Prince Aounallah a jako třešnička na dortu má přijít i Attila Végh.

A jak se zdá, tento list pomalu začíná dostávat reálnou podobu. Karlos se sice musí pod křídly nové společnosti nejdřív zahřát přípravným duelem, který se bude konat již 16. března v Ostravě, ale pak už bude moct plně pracovat na svých plánech.


Ty mimo jiné zahrnují i francouzského bojovníka, jehož zápasový rekord sice nikterak oslnivý není (14-9-0), ale zato má pod sebou skalpy takových jmen, jako je Martin Šolc či Eldar Rafigaev, jenž se narodil v Moldávii, ovšem žije v Praze.

Karlos Vémola (24-5-0) o svém budoucím sokovi před rokem řekl: „Nebaví mě už přihlížet tomu, jak si sem nějaký Francouz jezdí mlátit české kluky. Král českého MMA je jenom jeden a tomu on ještě nečelil.“


Oba borci se spolu mohli utkat již loni, avšak Vémolu tehdy do boje nepustil jeho zdravotní stav. Nyní se karty otočily, a pokud se Terminátor nezraní v duelu s polským Mamutem Pawelem Brandysem (8-5-2), nebude mu nic bránit k tomu, aby byl přesně o tři týdny později připraven na zápas s francouzským Princem, a to na akci Night of Warriors, jež se koná 6. dubna v Liberci.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu