Sleduj nás

Terminátor na lovu! Po polském Mamutovi se Vémola utká s Princem Aounallahem

Terminátor na lovu! Po polském Mamutovi se Vémola utká s Princem Aounallahem

Karlos Vémola nám během své úvodní tiskové konference pod záštitou Oktagonu MMA představil tři soupeře, s jakými se chce utkat. První jmenovaný byl Pirát, druhý Prince Aounallah a jako třešnička na dortu má přijít i Attila Végh.

A jak se zdá, tento list pomalu začíná dostávat reálnou podobu. Karlos se sice musí pod křídly nové společnosti nejdřív zahřát přípravným duelem, který se bude konat již 16. března v Ostravě, ale pak už bude moct plně pracovat na svých plánech.


Ty mimo jiné zahrnují i francouzského bojovníka, jehož zápasový rekord sice nikterak oslnivý není (14-9-0), ale zato má pod sebou skalpy takových jmen, jako je Martin Šolc či Eldar Rafigaev, jenž se narodil v Moldávii, ovšem žije v Praze.

Karlos Vémola (24-5-0) o svém budoucím sokovi před rokem řekl: „Nebaví mě už přihlížet tomu, jak si sem nějaký Francouz jezdí mlátit české kluky. Král českého MMA je jenom jeden a tomu on ještě nečelil.“


Oba borci se spolu mohli utkat již loni, avšak Vémolu tehdy do boje nepustil jeho zdravotní stav. Nyní se karty otočily, a pokud se Terminátor nezraní v duelu s polským Mamutem Pawelem Brandysem (8-5-2), nebude mu nic bránit k tomu, aby byl přesně o tři týdny později připraven na zápas s francouzským Princem, a to na akci Night of Warriors, jež se koná 6. dubna v Liberci.


Další články