Sleduj nás

Tenhle zápas předčí i Procházku! věří Dana White a těší se na listopad

Tenhle zápas předčí i Procházku! věří Dana White a těší se na listopad
Dana White navnadil fanoušky, že se brzy dočkají nejlepšího zápasu roku. Dokonce takového, který údajně předčí i Procházku s Teixeirou.

Šéf UFC je člověk, který se rád pouští do různých predikcí. Koneckonců před každým turnajem upozorňuje fanoušky, na jaké zápasnické dvojice se mají těšit.

Nyní učinil drobnou výjimku a ke své predikci se neodhodlal pár hodin před turnajem. Zápas, na který cílí, se uskuteční až 12. listopadu. To čekání ale prý bude stát za to.

dana white pereira adesanya

Dana White: Adesanyu čeká pořádný test


„Stále slýchám názory lidí, jaký je podle nich Israel Adesayna nudný šampion. Tak teď vám něco povím. Nyní bude čelit soupeři, který z něho vytáhne jasně to nejlepší. A co víc, jsem pevně přesvědčený, že se dočkáme toho absolutně nejlepšího fightu roku!“ rozplynul se Dana White během jednoho ze svých posledních streamů.

„Dva prvotřídní kickboxeři, kteří si nic nedarují. Postoj vs. postoj, naprostá brutalita. Garantuji vám, že tady prostě žádnou nudu nezažijete. Tohle bude jeden z nejlepších fightů v celé historii. Pereira je ďábel, naprostá postojářská mašina. Adesanya bude mít tentokrát hodně co dělat,“ četl White ze své věštecké koule.


Pokud bude mít White pravdu, pak Adesanya s Pereirou předčí i Procházkův duel s Teixeirou. Právě tato dvojice v rámci hodnocení fanoušků ze serveru Tapology vévodí atraktivitě zápasů v tomto roce.

https://twitter.com/stylebender/status/1571648849932087296?s=20&t=8wl-H3VlFhpbGKuv4Gpesw

Další články