Sleduj nás

Ten zápas jsem chtěla vyhrát! brání se Dostálová, která kvůli nemoci bude v O2 areně chybět

Ten zápas jsem chtěla vyhrát! brání se Dostálová, která kvůli nemoci bude v O2 areně chybět
Po Davidu Dvořákovi musí Oktagon 15 těsně před svým zahájením řešit další potíže. Z doposud velmi nabité karty odstupuje i bojovnice Michaela Dostálová, kterou skolila zákeřná nemoc.

„Velice se omlouvám svým fanouškům i všem ‚haters‘, kteří mě chtěli vidět v O2 areně ať už jako vítězku, nebo tu, co bude pořádně zmlácena. Velká omluva taky Lucii Krajčovič (její soupeřce), protože jsem se na zápas opravdu těšila. Bohužel jsem byla ze zdravotních důvodů nucena tento zápas zrušit,“ uvedla Míša na svém instagramu.

Své odstoupení se snažila vysvětlit. „Už před 14 dny mi nebylo úplně dobře, ale myslela jsem si, že je to jen ‚rýmička‘ a kvůli té se přeci zápas neruší. Ta je za 3 dny pryč. Takže jsem trénovala, trénovala a doufala ve zlepšení. Zlepšení nepřišlo, tak jsem navštívila lékaře, který mi udělal veškerá vyšetření a kompletní rozbor krve. Krevní testy neukázaly nic neobvyklého, takže běžná viróza, která je za 3 dny s léky fuč. Takže pohoda. Trénovala jsem dál i přes antibiotika, protože jsem si nedokázala představit, že bych zrušila zápas jen proto, že je mi blbě. A já ten zápas fakt chtěla a chtěla jsem ho vyhrát!! Navíc když testy krve nic neodhalily, byla jsem ‚zdravá‘,“ hájila se.
Avizované zlepšení se ale nedostavilo. „Tuto neděli to bylo ale už fakt zlé, tak jsem se vydala v pondělí znovu k lékaři, že to snad už není možné. Ihned mě vyšetřil a sdělil mi, že mám akutní zánět nosohltanu a poslal mě na rentgen plic. Tam i další lékař diagnostikoval těžkou tracheobronchitidu, čili zánět průdušek a průdušnice... A prý zápas nepřipadá v úvahu. Tak jsem hned informovala Ondru (promotéra Oktagonu).“


Na závěr si přála najít u fanoušků pochopení. „Doufám, že dostanu šanci na jiném eventu, i když to nebude O2. Převážně pro všechny rejpaly přikládám i lékařskou zprávu a žádanku na rentgen, i když vím, že je to asi zbytečné, a kdo bude chtít, stejně bude vymýšlet a psát nesmysly... Jediné ‚hejty‘, co mi vykouzlily dnes úsměv na rtech, byly ty, že jsem se zranila na sparingách. Díky, to bylo alespoň vtipné. Kéž by... Moc děkuju lidem, co mě podporují, věří mi a ví, jak to je,“ uzavírala vůbec první česká držitelka černého pásu v brazilském jiu-jitsu.


Další články