Sleduj nás

Ten pás je stále můj! hlásí Amanda Nunes, ve které se opět probudil bojový oheň

Ten pás je stále můj! hlásí Amanda Nunes, ve které se opět probudil bojový oheň
Už to vypadalo, že jí nakonec rodinný život donutí odejít do předčasného důchodu. Prohra s Juliannou Penou v ní ale znova probudila ten pověstný oheň.

Tak moc dlouho o sobě pochybovala, až si tu porážku vesměs přivolala. Kdo dobře poslouchal předzápasové rozhovory Amandy Nunes, ten si mohl všimnout, že dnes již bývalá bantamová šampionka ztrácela sebevědomí.

„Ten tlak na mou osobu je neuvěřitelný! Tím, že jsem považována za nejlepší bojovnici planety, musím vždy lidem doručit kvalitní show. A já se obávám, že to jednou prostě exploduje a ten tlak mě pohltí a já prohraju,“ reagovala lvice Nunes.


Její slova se vesměs hned vzápětí naplnila. V duelu s Juliannou Penou nebyla sama sebou, ve druhém kole inkasovala spoustu ran a nakonec se na zemi nechala uškrtit. Tato prohra jí ale otevřela oči a setřásla z ní emoční napětí.

„Všechno zlé je k něčemu dobré. A já upřímně cítím, že mám v sobě najednou větší hlad než kdy dříve. Stále se považuji za šampionku a v odvetě si jen vezmu zpátky to, co je mé. Přiznávám, že jsem prohrála, ale ten oheň se ve mně opět rozhořel,“ uvedla Amanda pro MMA Junkie.


Další články