Sleduj nás

Takový výkon jsem nechtěla, není spokojená Šormová po své premiéře v KSW

Takový výkon jsem nechtěla, není spokojená Šormová po své premiéře v KSW
KSW 65 bylo speciální díky dvojímu zastoupení domácích zápasníků. Fantastický turnaj, na kterém dokázal svoji dominanci Roberto Soldič, se bohužel obešel bez českého vítězství. Blíže k němu měl rozhodně Míra Brož, který se v souboji s Niedzwiedzem dostal několikrát do pozice, ze které mohl souboj ukončit. Premiéra však skončila remízou, která ve finále neuspokojila ani jednoho z bojovníků.


„Omlouvám se všem, dělal jsem maximum, abych ten knockout doručil. I tak ale doufám, že se zápas líbil, já si to užil a bylo to velká čest reprezentovat Česko. Respekt nesmí chybět, bardzo dziekuje za walku.“

Inkvizitor si tímto soubojem splnil velký sen nastoupit v KSW. Jeho nový chlebodárce RFA mu naštěstí umožňuje střídavé starty v obou organizacích, a tak se dost možná Brož brzy dočká další šance v nejlepší evropské lize.

Magda Šormová byla jako jedna z hlavních favoritek celé karty. Bývalá šampionka WWFC bohužel svým výkonem nepřesvědčila sudí k tomu, aby si proti domácí Anitě Bekus odnesla vítězství na body. K ukončení měly obě bojovnice poměrně daleko.

„Takovýto výkon jsem ve své premiéře v KSW předvést nechtěla… Prohra na body, budu se muset znovu podívat na zápas, zamyslet se hlavně, co si z toho užitečného odnést. Díky celému týmu a všem sparing partnerkám a partnerům, kteří mi v přípravě pomáhali. A samozřejmě i Alanovi, který vždy vyžere dělání váhy a celkově si užívá mojí přípravu se vším všudy.“


I přes prohru se zdá, že by svěřenkyně Andrého Reinderse mohla dostat v KSW další šanci. Talent a schopnosti na uplatnění rozhodně má, a bylo by příjemné sledovat domácího bojovnici, jak větrá vrchní patra žebříčku.

Získej 444 volných spinů

1. Zaregistruj se zde
2. Ověř svůj účet
3. Otevři hru Hattrick Night
4. Užij si 444 toček zdarma


Další články