Sleduj nás

Takovou dominanci bych já Makhachevovi rozhodně nedovolil, hovoří Paddy Pimblett

Takovou dominanci bych já Makhachevovi rozhodně nedovolil, hovoří Paddy Pimblett
Charles Oliveira proti Islamu Makhachevovi kupodivu prakticky nic nepředvedl, k čemuž se vyjádřil i sám nadějný bijec Paddy Pimblett.

Na toho bude v prosinci čekat bitva s Jaredem Gordonem, a pokud vyhraje, dostane se konečně do elitní patnáctky žebříčku lehké váhy. Zde na něho již budou čekat pořádné zkoušky, mezi kterými můžeme namátkou uvést taková jména, jako jsou Conor McGregor, Justin Gaethje, Mateusz Gamrot, Rafael Fiziev a mnozí další.

Pimblett už teď avizuje, že je připravený čelit každému z nich, ale také se zapřísáhl, že až na to dojde, předvede dominantní výkon. Žádnou „holomajznu“, ke které se nyní v hlavním zápase turnaje UFC 280 uchýlil Charles Oliveira.


„Podívejte se, Charlese obdivuji, je to skvělý fighter, ale jsou chvíle, kdy mi prostě v té kleci přijde jako v lese. Podobně tak jsem ho viděl v duelu proti Islamovi. Takovou dominanci bych já svému soupeři nikdy nedovolil,“ vyjádřil se nadějný liverpoolský bijec, jenž v UFC podstoupil zatím tři zápasy. Všechny však vítězně a s ukončením před limitem.

Paddy Pimblett ufc mma talent Paddy Pimblett

Na vrchol jdu pomalu, zato ale přemůžu každého, říká Pimblett


„Jak už jsem jednou řekl, zvolil jsem si postupnou cestu. Chci vymýtit každého, koho jen potkám, aby o mně nikdo nemohl pochybovat, až se stanu šampionem. A já jím doopravdy budu, to mi věřte. Všichni budou vědět, čeho jsem schopen,“ prohlásil bývalý šampion z Cage Warriors pro britský tisk Daily Mirror.


„Vím, že se jednou utkám s Conorem McGregorem. A až ten den přijde, pošlu ho do důchodu. Na to, jak ho uznávám, tak nevím, co by v té kleci proti mně teď chtěl dělat. Stejně tak vítám duel s Justinem Gaethjem a v neposlední řadě s Islamem Makhachevem. Jsem zvědavý, jestli dokáže vzdorovat mé rychlosti. A ani na zemi se ho nebojím,“ vzkázal sebevědomý Pimblett, s nímž se v kleci uvidíme 10. prosince na kartě u Jiřího Procházky.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články