Sleduj nás

Tak to bylo něco! Bývalý šampion těžké váhy UFC to takhle rozbalil na taneční ploše

Tak to bylo něco! Bývalý šampion těžké váhy UFC to takhle rozbalil na taneční ploše

Junior „Cigano“ dos Santos ukázal, že to je opravdu muž mnoha talentů. Své současné bojové umění nyní rozšířil i o taneční debut, který se mu povedl se vším všudy.

„Dancing With the Stars“ je brazilská taneční soutěž, která má bavit diváky tím, že v ní vystupují celebrity. Bývalý šampion těžké váhy UFC Junior dos Santos se na parketu představil po boku profesionální tanečnice Any Paul Guedes, s níž za doprovodu legendárního hitu „What Is Love“ předvedl své nacvičené pohyby.

Taneční porota se cítila výkonem dvojice natolik ohromena, že jí udělila 58,4 bodů z celkových 60 možných. Dos Santos a jeho partnerka dostali rovnou ve čtyřech případech maximální počet deseti bodů.


Dancing With the Stars je zejména v Brazílii velmi populární televizní show, tanec Cigana sledovaly miliony lidí. A z toho, co můžeme posoudit my, určitě by se ani v tomto oboru neztratil.


Další články

Promotér Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval výkon Václava Klimši na turnaji Oktagon 84

Uspat soupeře tak nenápadně, že si toho nevšimne ani samotný rozhodčí, vyžaduje pořádnou dávku talentu, nicméně v dalším zápase už tvrdě narazil sám obrovský favorit. Tuzemský bojovník Václav Klimša na víkendovém turnaji šokoval fanoušky i sázkové kanceláře matným výkonem, za což si následně vysloužil hodně nelítostné hodnocení přímo od vedení největší evropské ligy.

Promotér Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval výkon Václava Klimši na turnaji Oktagon 84

Bojovnice, která prohrává i se sprchou. Adéla chce do Clashe, ale vodu viděla naposledy v kaluži

Když jsme minule říkali, že se Adéla zaměřila na hospodářská zvířata, málokdo by tušil, že se brzy sama jedním stane. Zatímco vědci zkoumají, jak přežít na Marsu, Shopaholic Adel zkoumá, jak přežít měsíc bez použití sprchy a zároveň u toho vyvolat dojem, že je elitní MMA zápasnice. Její nejnovější video plné nákupů z drogerie a absurdních výzev do bojových organizací dokazuje, že se nacházíme v dimenzi, kde logika dávno spáchala rituální sebevraždu.

Bojovnice, která prohrává i se sprchou. Adéla chce do Clashe, ale vodu viděla naposledy v kaluži