Sleduj nás

Tak přece! Tyson Fury promluvil o odvetě s Predátorem Ngannou. Slíbil mu kruté vystřízlivění

Tak přece! Tyson Fury promluvil o odvetě s Predátorem Ngannou. Slíbil mu kruté vystřízlivěníFoto: Top Rank

Tyson Fury už déle nevydržel poslouchat řeči, že jej Francis Ngannou přemohl. Proto přišel s ráznou odpovědí.

Gypsy King se usilovně bránil a veřejnost přesvědčoval, že měl celý zápas s Francisem, tedy kromě onoho jednoho momentu, plně pod kontrolou, čehož je důkazem jeho výhra na body.

Kritika, která se na něho valila, však neustávala a každá Tysonova odpověď jen přilévala více oleje do ohně. Vše došlo do bodu, kdy i britský obr přiznal, že by byla odveta na místě. Ale jen proto, aby Predátora za jeho drzé řeči mohl ztrestat.


„Podívejte se, měl jsem Francise za férového chlapa, který je schopný jednat na rovinu a přijmout věci tak, jak ve skutečnosti jsou. On se ale projevil jako naprostý šmejd, kterému zachutnala pozornost, kterou jsem mu zajistil já. A teď se na ní hodlá svézt. Tak dobrá.

Francisi, chci, abys věděl, že odveta bude. Tentokrát ovšem zbořím nejenom tebe, ale i tvoje sny. Potká tě kruté vystřízlivění, těš se. Víc se k tomu nehodlám vyjadřovat, mám teď zápas, na který se chci soustředit, a až ho vyhraju, tak budu k dispozici,“ prohlásil Fury pro Daily Mail.


Gypsy King má před sebou nyní unifikační zápas s Oleksandrem Usykem, k němuž dojde 17. února v saúdskoarabském Rijádu. Těžko říct, zdali by odveta s Francisem stále byla reálná, kdyby v tomto utkání padl, proto bychom se na ni neměli tak upínat. Jak ale nicméně Tyson sám přiznal, nosí tu myšlenku v hlavě a je připravený všechny věci uvést na pravou míru.

Francis Ngannou se i navzdory prohře dokázal zviditelnit, že je teď o něj vysoký zájem. Jeho domovská organizace PFL dokonce uvedla, že je už teď v kontaktu s Deontayem Wilderem, kterého by mu ráda předhodila příště. A to nejen do boxerského, ale i potenciálního MMA zápasu, který k překvapení všech vymyslel sám Wilder a na kterém trvá.


Další články