Sleduj nás

Tak přece? Conor McGregor si vybral soupeře a vzkázal mu: Podepiš smlouvu!

Tak přece? Conor McGregor si vybral soupeře a vzkázal mu: Podepiš smlouvu!

Pokud nejde jen o planý výstřel do tmy, pak si Conor „Notorious“ McGregor (22-4) právě našel svého příštího soupeře.

A tím nebude Jorge „Gamebred“ Masvidal (35-13), jak naposledy zmínil šéf UFC Dana White, že by se s ním Conor mohl utkat, nýbrž opět Nate Diaz (20-12), jak původně predikoval novinář Ariel Helwani.

McGregor bude mít s Diazem trilogii, věří přední MMA novinář


Jakmile se totiž rozebíhal nynější turnaj UFC 249, chopil se irský Notorious sociálních sítí, aby popřál všem bojovníkům hodně štěstí. Na to se však dočkal od mladšího z bratrů Diazů nečekané reakce.

„Zavři svou zasranou hubu!“ napsal Nate ve svém tradičním stylu.


Conor McGregor ovšem následně vytasil odpověď, která by mohla odkrývat karty. „Zavři oči a podepiš kontrakt.“

diaz_mcgregor

Dané tvrzení ještě nic neznamená, ale ve vzduchu tak aspoň nyní začal být opět cítit ten pomyslný nádech kýžené trilogie, která byla poprvé odstartována v březnu roku 2016, kdy na submisi ve druhém kole vyhrál právě Nate Diaz.


Conor si svůj kousek slávy uloupl ještě téhož roku v létě, když odvetné utkání dovedl do bodového vítězství. Následně jen slíbil, že až nastane ta správná chvíle, oplatí Nateovi jeho laskavost trilogií. K té se následně už ale nedostal.

Ani McGregor, ani Ferguson! Khabibův týmový kolega odhalil, kdo má největší šanci Orla porazit

Dana White před pár dny v podcastu „Menace and The Man Show“ však sdělil jinou verzi příběhu: „Je možné, že Jorge Masvidal bude obhajovat svůj pás BMF proti Conorovi McGregorovi na bojovém ostrově.“ Ani jedna verze (tedy jak Diaz, tak i Masvidal) určitě není zavřená, nicméně pouze až čas nám odhalí, která bude ta vítězná.


Další články