Sleduj nás

Tak přece? Conor McGregor si vybral soupeře a vzkázal mu: Podepiš smlouvu!

Tak přece? Conor McGregor si vybral soupeře a vzkázal mu: Podepiš smlouvu!

Pokud nejde jen o planý výstřel do tmy, pak si Conor „Notorious“ McGregor (22-4) právě našel svého příštího soupeře.

A tím nebude Jorge „Gamebred“ Masvidal (35-13), jak naposledy zmínil šéf UFC Dana White, že by se s ním Conor mohl utkat, nýbrž opět Nate Diaz (20-12), jak původně predikoval novinář Ariel Helwani.

McGregor bude mít s Diazem trilogii, věří přední MMA novinář


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jakmile se totiž rozebíhal nynější turnaj UFC 249, chopil se irský Notorious sociálních sítí, aby popřál všem bojovníkům hodně štěstí. Na to se však dočkal od mladšího z bratrů Diazů nečekané reakce.

„Zavři svou zasranou hubu!“ napsal Nate ve svém tradičním stylu.


Conor McGregor ovšem následně vytasil odpověď, která by mohla odkrývat karty. „Zavři oči a podepiš kontrakt.“

diaz_mcgregor

Dané tvrzení ještě nic neznamená, ale ve vzduchu tak aspoň nyní začal být opět cítit ten pomyslný nádech kýžené trilogie, která byla poprvé odstartována v březnu roku 2016, kdy na submisi ve druhém kole vyhrál právě Nate Diaz.


Conor si svůj kousek slávy uloupl ještě téhož roku v létě, když odvetné utkání dovedl do bodového vítězství. Následně jen slíbil, že až nastane ta správná chvíle, oplatí Nateovi jeho laskavost trilogií. K té se následně už ale nedostal.

Ani McGregor, ani Ferguson! Khabibův týmový kolega odhalil, kdo má největší šanci Orla porazit

Dana White před pár dny v podcastu „Menace and The Man Show“ však sdělil jinou verzi příběhu: „Je možné, že Jorge Masvidal bude obhajovat svůj pás BMF proti Conorovi McGregorovi na bojovém ostrově.“ Ani jedna verze (tedy jak Diaz, tak i Masvidal) určitě není zavřená, nicméně pouze až čas nám odhalí, která bude ta vítězná.


Další články