Sleduj nás

Tak pozor, velká změna! Kamaru Usman silně přehodnotil svůj názor na Jorgeho Masvidala

Tak pozor, velká změna! Kamaru Usman silně přehodnotil svůj názor na Jorgeho Masvidala

Kdo tento sport podrobně sleduje, ten už asi dobře ví, že je Kamaru Usman poněkud zvláštní člověk. Abychom mu byli schopni porozumět, musíme umět pochopit jeho myšlenkové pochody. A to ne vždy je zrovna jednoduché.

Dosavadní příběh týkající se hlavního zápasu UFC 251 nám říkal, že mezi Usmanem a Masvidalem panuje jistá osobní nenávist.

Nigerijský šampion během propagace sliboval, že svému sokovi nalije kubánskou kávu (ano, čtete dobře) do análního otvoru. Tímto aktem měl završit svou jasnou zápasnickou dominanci.

Kamaru Usman se chystá na UFC 251

Jak tomu ale bývá občas zvykem, chod věcí (nebo v našem případě myšlenek) se dokáže změnit prakticky z minuty na minutu.


Kamaru Usman, který ještě nedávno oplýval neochvějným sebevědomím, náhle začal brzdit. Z jeho úst totiž vyšlo, že je Jorge Masvidal nejobtížnějším soupeřem, jakého kdy potkal.

„Jorge je nejlepší ze všech mých předchozích soupeřů,“ uvedl šampion během „media day“ na Bojovém ostrově Yas.

Jorge Masvidal se řítí do boje na UFC 251


„On je nejlepší... Je to ten nejlepší chlápek, kterému mohu čelit. Je to momentálně to nejtěžší sousto, a tudíž ho vůbec neberu na lehkou váhu,“ překvapoval.

„Do klece vstoupím s tímto přesvědčením. Jdu tam s tou myšlenkou, že Jorge je nejlepším soupeřem, jakého mohu teď dostat, a podle toho tak s ním musím i zacházet,“ završil Usman svůj slovní projev na adresu rváče z Floridy. 


Další články