Sleduj nás

Mám za sebou pouliční bitky, ale co předvedl Růžička, to je absolutní dno, říká Patrik Kincl

Mám za sebou pouliční bitky, ale co předvedl Růžička, to je absolutní dno, říká Patrik KinclFoto: Clash of the Stars / OKTAGON MMA

Video, které se objevilo na Instagramu Mawara Růžičky, okomentoval již absolutně každý, kdo se pohybuje okolo bojových sportů. Poslední vyjádření přišlo od bijce, který zamlada také řádil jako černá ruka.

Patrika Kincla dostala jeho divoká minulost až do výkonu trestu, takže moc dobře ví, jaké je to pykat za své chyby. Nyní se podobnému osudu možná nevyhne další talentovaný borec. Obrovská mediální pozornost, která je na případ upřena, nedovolí nikomu nic zamést pod koberec, a tak se Tadeáš může dočkat exemplárního potrestání. Podobného názoru je i Patrik, který se ke kauze vyjádřil v obsáhlém interview, které poskytnul Institutu moderní výživy.

„Mám za sebou nějaké pouliční bitky a pohybuju se v bojových sportech, kde je normální dát na tréninku po hubě i svému kamarádovi, ale z toho videa mi bylo prostě zle. Bezmocného člověka tam ještě začne fackovat. Myslím si, že se Tadeáš trošku utrhnul ze řetězu. Mrzí mě to, že si to není schopný přiznat, a ještě se obhajuje. Myslím si, že si to vyžere opravdu do dna a může to pro něho být velký problém. Když to ve finále není schopný ani zhodnotit, tak mu to patří,“ prohlásil nekompromisně Patrik Kincl.


Vyjádření šampiona OKTAGONu přišlo ještě před uveřejněním Mawarova videa, kde se sám celou situaci zhodnotil. Jeho slova, ve kterých se jen těžko dala najít upřímná lítost, ovšem na většinu fanoušků zapůsobila jako rudý hadr na býka. Největší kontroverzi vyvolala absolutní absence zájmu o zdraví poškozeného muže. Mawar se soustředil spíš na sebe a bylo vidět, že jej mrzí hlavně komplikace okolo jeho sportovní kariéry.

Slova zastání nepřišla ani od dalšího kolegy z bojové branže, a sice Jirky Jaroše. Zkušený brněnský veterán Mawara ve svém krátkém prohlášení rovněž nešetřil a na závěr mu doporučil rekvalifikaci na horníka.


„Nic moc kromě toho videa o tom nevím, ani co tomu předcházelo. Pokud někoho zmlátil jen tak, a ještě místo pomoci do něho kopal, tak je rozhodně všechno špatně. Místo sportu by měl někde pomáhat ve štole!“

Zdroj: Institut moderní výživy, Kafe.cz


Další články