Sleduj nás

Tadeáš Růžička je hloupý člověk. Není to myslitel a nemá vysoké IQ. Agresivní chování je pro něho standard, říká Karlos Benda

Tadeáš Růžička je hloupý člověk. Není to myslitel a nemá vysoké IQ. Agresivní chování je pro něho standard, říká Karlos BendaFoto: Clash of the Stars

Tadeáš Růžička udělal ve svém životě několik velkých chyb, které obletěly celý český internet. Všechny jsou spojené s násilím a vyhrožováním, což je také ten důvod, proč policie v souvislosti s jeho jménem řeší dva případy. A kdo ví, zdali už nepřibyl či nepřibude ještě třetí.

Nechceme strašit a doufáme, že nic zlého už nepřijde, přesto kolem mladého bojovníka teď poletuje jakási zlověstná aura, která přitahuje problémy a se kterou nechce mít nikdo rozumný nic společného. Karlos Benda, který mohl mít s Tadeášem Růžičkou v organizaci Clash of the Stars souboj, není výjimkou.

„Se mnou rozhodně v nejbližší době Mawar žádný zápas mít nebude, a já navíc určitě nebudu ten první, s kým on bude mít zápas. Ani nechci. Za žádnou cenu s ním jako první nechci mít zápas.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Mawar udělal extrémně negativní věc, na kterou se nakupilo několik dalších negativních věcí… Zmlátil borce, ještě si to natočil, pak se tím chlubil, nedal mu první pomoc, ještě ho tam okradl o mobil nebo o něco, takže úplný extrém. Bohužel ale to, co nastalo dál, nám ukázalo, jaký Mawar doopravdy je člověk.

Pár týdnů na to v nějakém fastfoodu měl další problémy, které opět řeší policie. A vedle toho má spoustu dalších problémů. Reportérovi nebo komu vyhrožoval, že jemu i jeho mámě bude šlapat na hlavě… Prostě tohle říct, to je takovej humus…


Tady je vidět, že Mawar není nějaký člověk, který udělal chybu, protože byl třeba opilý, ale jednoduše vidíme, že pro něho je takové chování standardem. Je to agresor. A to, jak se agresivně, vulgárně, a hlavně nebezpečně chová, je pro něho normální. A bohužel, pokud on tohle nezmění, tak se z toho nikdy nevyhrabe.

Já to řeknu na plnou hubu, jak on si to zaslouží, Mawar je hloupej člověk. Není to myslitel a nemá vysoké IQ, což ale neznamená, že by se nedokázal změnit. Ovšem tím, že si nedokáže uvědomit spoustu věcí či jejich dopady, tak o to víc to pro něho bude na nápravu těžké.

Stačí se podívát na jeho Instagram. Kdykoliv po těchto problémech vystoupí na svých sociálních sítích, tak přilejvá olej do ohně. Protože prostě na něm je vidět, že je hloupej a nemá žádný damage control,“ řekl Karlos Benda v rámci otázek a odpovědí na svém YouTube kanálu. Celý rozhovor si můžete prohlédnout níže.   


Karlos Benda patří k lidem, kteří se mezi bojovníky (pravda, do profesionála má ještě daleko) umí dobře vyjadřovat. Koneckonců si za svou upřímnost vysloužil řadu uznání a my můžeme jenom souhlasit, jelikož ani teď nemluvil vůbec od věci. K nám do redakce přišlo několik zpráv od lidí, co Růžičku znají blíže. A ti nám potvrzují, že podobné chování není náhodné a nese se s ním již delší dobu.


Další články