Sleduj nás

Tadeáš Růžička: Do basy určitě nepatřím! Nikoho jsem nezabil a ani neznásilnil

Tadeáš Růžička: Do basy určitě nepatřím! Nikoho jsem nezabil a ani neznásilnilFOTO: OKTAGON MMA

Stále nedořešená kauza nepříjemně visí nad jedním z největších talentů české postojové scény. I když se podle všech dostupných indicií zdá, že se vše vyřeší podmínkou, na klidném spaní podobné problémy ještě nikomu nepřidaly.


Obrovská vlna nevole, která se po zveřejnění videa na Tadeáše navalila, by zamávala s psychikou úplně každému. Do mladého bijce si verbálně kopnul každý, kdo dostal v médiích prostor a na „Mawarovu“ obranu se postavilo jen pár nejvěrnějších.

Mezi ně patří i boss organizace RFA, který v době, kdy vrcholil hon na čarodějnice, nabídl Růžičkovi titulový zápas. Marhanský samozřejmě věděl, jaké reakce svým činem vyvolá, ale i přesto se postavil za svoji hvězdu a ze svého stanoviska neustoupil.

„Každý je svého štěstí strůjcem. Pokud bude Tadeáš odsouzený, tak si bude muset trest odpykat. Bojovníci musí vědět, že takhle se chovat nemohou a každá agrese mimo klec je nepřípustná. Každý, kdo ale uzná svoji chybu, by měl mít nárok na druhou šanci. Podle informací, které mám od Tadeáše a jeho právníka, je odnětí svobody nepravděpodobnou variantou,“ vyjádřil se Boris Marhanský v pořadu K.O. Magazín.

V podobném duchu se nyní ke svým problémům rozpovídal i Růžička, který byl hostem v talk show Tomáše Řepky. Známý fotbalový bouřlivák si na zkušenost z pankrácké věznice ještě dobře pamatuje, a tak mohl „Mawarovi“ nabídnout pár cenných poznatků o tom, jaké to je usínat za katrem.


„Přece jsem nikoho nezabil a ani neznásilnil žádné dítě. Netýral jsem žádná zvířata. Nepřijdu si jako veřejný nepřítel nebo nebezpečná osoba, co musí být zavřená. Myslím, že by to tam pro mě bylo určitě těžké, nebudu dělat frajera. Mám rád svůj klid, to by asi pro mě byl ten největší problém. Upřímně, podle všech faktů a z čeho jsem obviněný, bych neměl jít sedět, ale jenom bůh ví, jak to bude,“ věří Tadeáš, že na něj bude česká justice pohlížet jako na netrestaného a spokojí se s mírnějším trestem.


Další články