Sleduj nás

Tadeáš Kuběnka je v blázinci! Je to vážné, zhroutil se, protože neunesl tu slávu, prozradila maminka

Tadeáš Kuběnka je v blázinci! Je to vážné, zhroutil se, protože neunesl tu slávu, prozradila maminkaFOTO: Clash of the Stars

Influencer Tadeáš Kuběnka nedávno skončil v psychiatrické léčebně po celém hororovém týdnu, kdy trpěl silnými psychickými problémy a nedokázal spát.

Během tohoto období natočil sérii emocionálních videí o zpovědi svědomí a uvědomění. Jeho blízcí pak ale nakonec museli zasáhnout. "Shodli jsme se, že jeho stav není dobrý," sdělila jeho matka ve vyjádření k současné situaci Tadeáše.

Zdá se, že nedávný bojovník Clash of the Stars neunesl tlak svého vlastního života. Nyní je tak zcela úplně bez mobilního telefonu a pobývá v léčebně, kde si čte knihy a kreslí.


Když influencer Tadeáš Kuběnka minulý týden ve středu večer zveřejnil sérii videí, ve kterých hovořil o svém svědomí a uvědomění, mnoho lidí si ihned všimlo, že něco není v pořádku. Jeho výroky, forma a celkový vzhled nasvědčovaly problémům. Ve videích se zmínil i o sebenenávisti.

Podle informací z videa s názvem "Vyjádření k tomu, co se děje s Tadeášem", které na Instagram nahrála jeho matka a dvě nejlepší kamarádky, influencerky Simona Tvardek a Sugar Denny, trpěl psychickými problémy a téměř týden nespal.


"Tadeáš je teď v psychiatrické léčebně. Situace je vážná," řekla jeho matka. "Jeho stav není dobrý. Momentálně si nepřeje být na sociálních sítích ani mít mobilní telefon. Chce si odpočinout a věnovat se sobě," dodala.

"Dlouho se zdál jako ten nejsilnější z nás, ale teď se zdá, že neunesl tlak svého života," řekla Sugar Denny. "Nevíme přesně, co se stalo, ale zdá se, že trpí nějakou formou psychózy. Možná neunesl tu slávu," dodala. Tadeášova matka následně potvrdila, že je její kluk nyní v péči lékařů v psychiatrické léčebně.


Další články