Sleduj nás

Ta záležitost mezi mnou a Canelem stále není dořešena, chci svou odvetu! dožaduje se Plant

Ta záležitost mezi mnou a Canelem stále není dořešena, chci svou odvetu! dožaduje se Plant
Caleb Plant hodlá opět nechat vzplanout oheň nenávisti, který kdysi hoříval mezi ním a Saulem Alvarezem.

Pro oba borce byla jejich bitva velmi osobní. Během propagace se uchýlili k několika nadávkám, které hraničily až s výhružkami na životě.

Když tedy 6. listopadu 2021 nadešel čas zápasu, atmosféra v lasvegaské MGM Grand Garden Areně byla dost vypjatá. Diváci byli jako utržení ze řetězu a všichni podporovali svého oblíbence.

Z velmi napínavé bitvy nakonec vystoupil mexický velikán Canelo Alvarez jako vítěz, kterému se zejména v pozdější fázi dařilo kupit přesné údery, jimiž si v jedenáctém kole vysloužil výhru na technické KO.

Po této válce se zdálo, že je oheň nenávisti mezi oběma boxery uhašen, ale ve skutečnosti se v ohništi stále nacházely horké uhlíky, jež mají tendenci, aby se z nich opět stal plamen.


„Ta událost mezi mnou a Canelem stále není dořešena! Tohle není jen otázka titulů, ale také otázka cti. A právě proto plánuji udělat vše potřebné, abych tu odvetu dostal!“ nechával se slyšet Plant, který proti Alvarezovi poznal svou vůbec první kariérní porážku.

„Porazím každého možného soupeře ze super střední váhy, jen abych si tu odvetu vynutil. Můžete o mně pochybovat, ale dozajista nemůžete pochybovat o mém odhodlání a mých schopnostech,“ sdělil pro server ESPN.

Otázka druhého měření sil tedy nemá žádné konkrétní datum. Canelo má na květen domluvený souboj s Dmitry Bivolem a potom si u něho bude nárokovat své bojové právo Gennady Golovkin. Plant se mezitím bude muset postavit do řady, která se každou chvílí o něco rozrůstá.

Další články