Sleduj nás

Ta atmosféra i fanouškové mi už začínají chybět, smutní Gábor Boráros. Kdy se plánuje vrátit zpět?

Ta atmosféra i fanouškové mi už začínají chybět, smutní Gábor Boráros. Kdy se plánuje vrátit zpět?

17. listopad 2018 byl dnem, kdy se mu mohl změnit život směrem k lepšímu, avšak místo postupu nabrala jeho cesta nečekaný spád, a to formou velice nepěkného zranění. Gábor Boráros si protočil koleno a verdikt lékařů byl jasný…

Slovenský MMA bojovník si přetrhal vazy v koleni, což bývá v oblasti profesionálního sportu vždy velice vážný problém. Jsou lidé, jejichž vůle nebyla natolik silná, aby se z toho dokázali zotavit, avšak mezi ně se Gábor rozhodně nepočítá.

Gábor Boráros si protočil koleno a verdikt lékařů byl jasný

„Jsem tu, abych bojoval,“ vyjádřil své odhodlání, čímž myslel nejenom v kleci, ale i mimo ní. „Opravdu mi to chybí… fanouškové, ta atmosféra a celkově všechno okolo toho,“ přiznává, co vše mu dávalo a stále dává sílu pokračovat.

Borárosův návrat se sice blíží, nicméně pořád se bavíme o řádech měsíců. „Vidím to tak na půl roku ještě. Chci se vrátit co nejdříve,“ poukazoval, že jej osobní ambice lákají ukázat se v nitru oktagonu ještě v současném roce.


Doposud bude muset přihlížet jenom tomu, jak se jeho kolegové pobijí mezi sebou. Konkrétně se jedná o souboj Piráta Krištofiče s Davidem Kozmou. „Kluci jsou to velice šikovní, ale vítěze si tipovat nehodlám. Ať vyhraje ten, kdo je lepší,“ uvádí.


A na závěr nechyběl ani vzkaz fanouškům. „Velice si vážím vaší podpory, ta mě totiž naplňuje potřebnou silou a energií. Doufám, že vám to budu moct vrátit tím, že se vrátím v ještě lepší formě, než v jaké jsem vás opustil.“


Další články