Sleduj nás

Sylvester Stallone: Má-li si Conor zachovat svou tvář, musí se vrátit a vyzvat Khabiba

Sylvester Stallone: Má-li si Conor zachovat svou tvář, musí se vrátit a vyzvat Khabiba

Filmový hrdina Sylvester Stallone několikrát veřejně přiznal, že je ohromným fanouškem bojových sportů, mezi něž nepochybně patří i MMA a kdysi blahodárné působení Conora McGregora. Americký herec několikrát uvedl, že byl irský zápasník výjimečný, ale jakmile z UFC jednou odešel, už v něm ten oheň vyhasl.

„Patrně se nachází na rozcestí a teď je pro něho velice důležité, aby se vydal tím správným směrem. Nemyslím si, že se jedná o konec kariéry, ale má-li být nejlepší, musí si napravit reputaci a znovu se utkat s Khabibem. Jinak to pro něj bude vždy jen ten muž, který ho porazil a který ho připravil o jeho slávu,“ upřesňoval Stallone.


McGregor nicméně teď ukončil své MMA působení, soustředí se spíše na box. „Věřím tomu, že kdyby pro něho byla motivace na prvním místě, tak se nikam jinam, než je UFC, nepožene. Má tu rozdělaný byznys, a pokud má navázat na své staré já, je potřeba, aby zažehl ten oheň, který v něm hořel, než poprvé z UFC odešel,“ pokračoval.

Jak už tomu bývá zvykem, když si rozjedete vlastní firmu, z níž máte větší příjmy než ze svého „koníčku“, pak jde váš zápal stranou. Nebo alespoň už není tak velký, jaký býval dříve. „A to je právě ten problém. Přesně tohle jsem viděl, když Conor zápasil s Khabibem. Byl pln arogance, zloby a pýchy, až zapomněl, že ani on není nepřemožitelný. Nakonec to skončilo tak, že ho Khabib totálně zničil,“ poukazoval Stallone.


„Teď tedy říkám, má-li si zachovat svou hrdost a nechce-li, aby ho to provázelo do konce života, musí s tím něco udělat, musí se vrátit, naplno trénovat a Khabiba vyzvat znovu. Předtím neměl žádný plán B… ruce dole a hnal se dopředu. Až jsem se sám sebe ptal, jestli tam byl vůbec nějaký plán A. Chci ho zase vidět, jak se snaží, jak jezdí po prdeli, denně trénuje a jak v souboji nechá naprosto všechno!“ doplnil.


Další články