Sleduj nás

Stydím se, že má UFC takového šampiona, řekl Pereira o Adesanyovi. Plánuje mu dát lekci

Stydím se, že má UFC takového šampiona, řekl Pereira o Adesanyovi. Plánuje mu dát lekci
Šampion, který jen utíká a za kterého se musí stydět sami fanoušci. Takto Alex Pereira nazval Israela Adesanyu a lidem slíbil, že jeho nudnou vládu už brzy ukončí.

UFC si novou bitvu o titul střední váhy naplánovalo na 12. listopad, kdy se má zrovna konat turnaj v newyorské Madison Square Garden. Sám Dana White toto místo označil za to nejvýjimečnější v celé Americe, protože v něm fanoušci pokaždé přichází k životu.

„Sem prostě nikdy nemůžete dotáhnout špatnou kartou. Tohle místo si žádá ty největší možné zápasy.“ A jak z jeho slov můžeme vyčíst, tak duelu mezi Adesanyou a Pereirou tedy silně věří.

Mírné obavy ohledně atraktivity zápasu mohl představovat šampionův bojový styl. Israel Adesanya je mistrem protiútoků a hlídání si vzdálenosti.

Žádný z jeho soupeřů si proti němu nedovolí chodit do otevřeného ohně, a proto všechny Adesanyovy poslední zápasy končily bučením diváků a následným „nudným“ verdiktem bodových rozhodčích. To by se ale nyní mělo změnit, jelikož se o titul střední váhy hlásí velmi agresivní brazilský borec.


Alex Pereira ufc prekvapeni

„Mohu vám slíbit, že Izzyho už donutím pracovat!“ uvedl Alex Pereira, který Adesanyu v minulosti již dvakrát porazil, pouze v tom kickboxerském světě.

„Máme před sebou pět kol, ale já po jeho hlavě půjdu hned od toho prvního. Jak jsem už jednou řekl, je mi zle, když vidím, jak nudného šampiona má největší MMA organizace na světě. Stydím se za něho a je mi líto i těch fanoušků, co takto nudného člověka ve svých řadách musí trpět. Slibuji vám, že půjdu po jeho bradě a že ho určitě zraním,“ přidal Pereira v rozhovoru pro ESPN.

Další články