Sleduj nás

Strach o Droběnku! Po aktu lásky s manželem musela do nemocnice. Kříšení bylo úspěšné

Strach o Droběnku! Po aktu lásky s manželem musela do nemocnice. Kříšení bylo úspěšnéFoto: RedFace

Úmorné horko si málem vybralo daň na Lucii Kotlárové. 260kilová bojovnice z organizace RedFace si užívala radostné chvíle s manželem, ale zapomněla se přitom hydratovat. Následoval převoz do nemocnice.

„Princezna Droběnka“ byla minulou sobotu pozvána na tiskovou konferenci do Ústí nad Labem, kde se měl začít promovat její další zápas, který je v plánu na 3. srpna.

Lucka se ale bohužel nedostavila, a protože celé dopoledne nebyla na příjmu, tak začali mít i sami organizátoři obavy, zdali se jejich princezně něco nestalo. Věděli, že ráno toho dne šla běhat. A to byla poslední informace.

V sobotu bylo opravdu extrémní horko, a tak si Lucka přivstala, aby si mohla ještě v relativně přijatelném počasí odškrtnout svůj kondiční trénink. Když uběhla (předpokládáme, že uběhla) oněch 5 kilometrů, vrátila se domů, kde však vyplýtvala poslední zbytky svých sil.

„Ten můj starej na mě mohl oči nechat, a protože jeho psí výraz už znám, věděla jsem, kam to směruje,“ svěřila se Lucka naší redakci s tím, že proběhl klasický akt lásky, který měl však fatální následky.


„Já jak teď často trénuju a dávám vše do výdrže, abych měla kardio jako Vémola, tak jsem se chopila iniciativy, jenže ten můj starej pořád nic a nic, až to se mnou, ani nevím jak, seklo. Prostě takové chvilkové zatmění a pak už jsem byla na kapačkách v nemocnici,“ popsala ony děsivé chvíle.

Teď samozřejmě panují obavy, zdali Lucka bude v pořádku na 3. srpna, kdy by se měl uskutečnit její zápas s Alexou Throat. Zejména za předpokladu, pokud její příprava ještě není kompletní a pokud se tropy opět vrátí. 

„Ten zápas bude. Na tu chuděru mi stačí jedna rána, to je úplně v pohodě. Údajně si mám jen trochu odpočinout, víc se hydratovat, zmírnit ten režim, protože jsem fakt teď jela jako střela, ovšem měla bych být v pořádku. Na jednu stranu jsem se vylekala, na druhou stranu mám dole šest kilo, takže dobrý,“ usmála se Droběnka, která tedy dle nových propočtů shodila na krásných 254 kilo.



Další články

Ty bojuješ jen pro peníze! Hutník zpochybnil Véghovu motivaci, ten si obratem řekl o jeho výplatu

Květnový galavečer Fight Night Challenge 11 slibuje nejen tvrdé bitvy, ale i parádní show. O tu se na tiskové konferenci postarali Ondřej „Spejbl“ Hutník a Attila Végh. Český trenér svého slovenského soupeře nejprve nařkl ze zápasení čistě pro peníze a následně celou halu odzbrojil naprosto bizarním dárkem v podobě luxusního, ale již nošeného trička.

Ty bojuješ jen pro peníze! Hutník zpochybnil Véghovu motivaci, ten si obratem řekl o jeho výplatu

Slovenský boxer Erik Tlkanec se před bitvou o OG titul ostře opřel do Lukáše Fajka

Dělat z někoho nedotknutelnou modlu jen proto, že momentálně sedí za mřížemi? Slovenský boxer Erik Tlkanec má na současný humbuk kolem uvězněného Lukáše Fajka naprosto jasný a hodně vyhraněný názor. Během tiskové konference k blížícímu se turnaji Fight Night Challenge smetl auru českého ranaře nekompromisně ze stolu a sebevědomě prohlásil, že by s ním do ringu vlezl klidně hned zítra.

Slovenský boxer Erik Tlkanec se před bitvou o OG titul ostře opřel do Lukáše Fajka

Promotér Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval výkon Václava Klimši na turnaji Oktagon 84

Uspat soupeře tak nenápadně, že si toho nevšimne ani samotný rozhodčí, vyžaduje pořádnou dávku talentu, nicméně v dalším zápase už tvrdě narazil sám obrovský favorit. Tuzemský bojovník Václav Klimša na víkendovém turnaji šokoval fanoušky i sázkové kanceláře matným výkonem, za což si následně vysloužil hodně nelítostné hodnocení přímo od vedení největší evropské ligy.

Promotér Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval výkon Václava Klimši na turnaji Oktagon 84

Bojovnice, která prohrává i se sprchou. Adéla chce do Clashe, ale vodu viděla naposledy v kaluži

Když jsme minule říkali, že se Adéla zaměřila na hospodářská zvířata, málokdo by tušil, že se brzy sama jedním stane. Zatímco vědci zkoumají, jak přežít na Marsu, Shopaholic Adel zkoumá, jak přežít měsíc bez použití sprchy a zároveň u toho vyvolat dojem, že je elitní MMA zápasnice. Její nejnovější video plné nákupů z drogerie a absurdních výzev do bojových organizací dokazuje, že se nacházíme v dimenzi, kde logika dávno spáchala rituální sebevraždu.

Bojovnice, která prohrává i se sprchou. Adéla chce do Clashe, ale vodu viděla naposledy v kaluži