Sleduj nás

Stipe, možná by bylo už lepší to zabalit, navrhuje bývalému šampionovi Aspinall

Stipe, možná by bylo už lepší to zabalit, navrhuje bývalému šampionovi Aspinall
Stipe Miocic se stále hodlá porvat o titul těžké váhy, bohužel už není nejmladší a spousta lidí mu ani tolik nevěří.

Jedním z takových je dokonce současný perspektivní bijec z těžké váhy UFC Tom Aspinall. Ten sice nepochybuje o Miocicových kvalitách a úspěších, ale všechny se vážnou k minulému času. Přítomnost je už přeci jen poněkud krutější.

„Kdybyste se mě zeptali, kdo je nejlepší těžkou váhou celé historie MMA, řeknu Stipe Miocic. Všechny jeho úspěchy se ale váží na jeho předchozí formu. Pochybuju, že by cokoliv z toho zvládl dneska zopakovat,“ myslí si Aspinall.

„Pokud vám záleží na mém nejupřímnějším názoru, radil bych Stipemu, aby to už zabalil. Za svou kariéru toho dokázal mnoho, již nemusí nikomu nic dokazovat. Peněz má zřejmě taky dost, a pokud by se vrátil do dalšího zápasu s Ngannouem, pravděpodobně by dostal další KO. A nikdo si nepřeje vidět, jak další legenda takhle smutně upadá,“ přiznával upřímně.

Stipe Miocic se ovšem zdá být neoblomný. Dana White mu údajně do budoucna slíbil boj o pás, musí si na něj jen počkat, anebo přijmout bitvu s dalším vrchním vyzyvatelem, pokud by se rád předtím dostal do bojové nálady.

Další články