Sleduj nás

Stipe Miocic reaguje na nařčení, že se Jonese bojí a do zápasu nenastoupí

Stipe Miocic reaguje na nařčení, že se Jonese bojí a do zápasu nenastoupíFoto: UFC

Sotva se začal domlouvat duel Jon Jones vs. Stipe Miocic a už se nám zde objevily první překážky. Na venek prosakují informací, že Stipe přestal komunikovat a do zápasu nechce nastoupit. 

Jedná se o poměrně vážné obvinění, jež z bývalého šampiona těžké váhy UFC dělá slabocha a sraba. Od Dany Whitea měl už nějakou dobu přislíbenou titulovou příležitost, ale ze strachu, že by si tím pokazil resumé, ji odmítl. Takto zní názory mnohých MMA fanoušků, kteří nyní Stipeho bombardují zprávami.

Uvidíme se v červenci!

Vzhledem k obviněním oslovil Stipe portál Middle Easy, aby celou situaci osvítil a doplnil ji svou verzí příběhu. Ta naznačuje cosi o mentální hře, kterou se s ním jeho nadcházející soupeř Jon „Bones“ Jones snaží hrát. Ve skutečnosti prý z žádné bitvy neutíká, naopak se na ni těší.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Opět, a je to už podruhé, jsem byl svým soupeřem napaden, že odmítám bojovat, nedodržuji podmínky smlouvy a že se bojím, to především… Přátelé, koukněte se, kolik mám za sebou zápasů a jakým borců jsem čelil. Opravdu si někdo myslí, že se bojím? Za svůj život jsem se pral s celou řadou zabijáků a nikdy jsem se nikoho nebál, každou zkoušku jsem vítal s otevřenou náručí. A stejně tak ji vítám teď,“ odpovídal kritikům a zejména pak Jonesovi.

„Uvidíme se v červenci! To platí a klidně zarezervujte hotel. Já budu připravený a věřte, že za tato slova dám do přípravy ještě více, než jsem měl původně v plánu. Teď pojedu na 110 procent a Jona v té kleci zaskočím tak, že to sám nebude očekávat. Ukážu jemu i všem pochybovačům, kdo je skutečný král těžké váhy!“ burcoval Miocic.


Pro tuto chvíli se tedy situace vyjasnila a my se s předstihem, pokud se neobjeví nějaké zdravotní komplikace například, můžeme těšit na léto. Prozatím s tímto soubojem bývá skloňován termín 8. července a turnaj UFC 290, jež nás znovu zavede do lasvegaské T-Mobile Areny.​


Další články