Sleduj nás

Stipe Miocic: Jděte do haj*lu a polibte mi p*del

Stipe Miocic: Jděte do haj*lu a polibte mi p*del
Po skončení hlavního zápasu na UFC 226, kdy všichni jen křičeli, tlačili se a oslavovali překvapivého vítěze Cormiera, nikdo ani nepostřehl, v jaké tichosti opouštěl oktagon (do té doby) nejdominantnější šampion těžké váhy v historii.

Miocic, který i při své vítězné sérii působil nanejvýš skromným dojmem, nyní jako kouzlem bez jediného pohledu zpět sešel z centra dění a neúčastnil se již následné pozápasové show.

Podle některých na sebe velmi neuctivým způsobem strhl pozornost bývalý držitel pásu Brock Lesnar a okamžitě vyzval aktuálně ve dvou netěžších divizích úřadujícího šampiona D.C.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Ten se samozřejmě tomuto zápasu vyhýbat nebude a souboj s Lesnarem, který kromě sporného zápasu s Markem Huntem není v MMA aktivní posledních X let, je pro něj jistě snadnější cesta než odveta s maximálně motivovaným Miocicem.

A nyní to, co je na celé věci špatné, ale při znalosti myšlení čelních představitelů organizace pochopitelné. Jak může být někdo, kdo vyčistil celou nejtěžší divizi UFC, opomenut k okamžité obhajobě? Jednoduše! Byznys s prodejem PPV.


Lesnar je v tomto jeden z nejúspěšnějších bojovníků všech dob a D. White to moc dobře ví. Miocice toto chování a neúcta k tomu, co pro organizaci odvedl, rozlítila na nejvyšší míru a prohlásil: "Bránil jsem titul lépe než kdokoliv předtím a vy mi nyní řeknete, že ho nemohu dostat hned zpátky? Jděte do hajzlu a polibte mi prdel! Pokud si nemyslíte, že si to zasloužím."

Ať se na věc podíváte z jakéhokoliv úhlu pohledu, Stipe má víceméně pravdu. Jedině díky jeho dominanci v těžké váze přišel na řadu zápas s Cormierem. Příští měsíc se o titul utká bývalý šampion Cody Garbrandt, který přišel o titul v dubnu, a nyní jej čeká okamžitá možnost připnout si pás zpět.

V optice těchto faktů se Miocicovi výtky zdají ještě oprávněnější a jeho nepochopení, že se o "jeho" titul utká Lesnar, který nemá od roku 2010 legitimní výhru, dává smysl. Bohužel, toto je stinná stránka nynějšího UFC a všechen nářek na toto téma zaniká v šustění peněz.

Další články