Sleduj nás

Sterling: Yan si žádnou odvetu nezaslouží, dominoval jsem nad ním celá čtyři kola a zaslouženě vyhrál

Sterling: Yan si žádnou odvetu nezaslouží, dominoval jsem nad ním celá čtyři kola a zaslouženě vyhrál
Funkmaster Sterling zavítal do světa Seana O’Malleyho. V této realitě totiž neexistují porážky, jen samá vítězství, dominance a úspěchy.

Už je to v podstatě rok, co na trůnu bantamové váhy vysedává Američan Aljamain Sterling, který se ovšem k titulu nedostal klasickou cestou.

Když se tehdy střetl s úřadujícím šampionem Petrem Yanem, prohrával dle hodnocení rozhodčích na body. Jenže pak ve čtvrtém kole inkasoval nelegální úder kolenem, za což byl Yan diskvalifikován a bantam rázem poznal nového vládce.

Že Yan v dosavadním průběhu dominoval, než se dopustil chyby, to viděli prakticky všichni… Tedy až na Sterlinga.

„Přesně před rokem jsem toho ruského podvodníka donutil najít co nejsnazší cestu, jak souboj ukončit (tím, že vyslal nelegální úder kolenem). Dominoval jsem nad ním celá čtyři kola a přiměl ho vzdát se toho falešného titulu, který měl do té doby v držení,“ provokoval Sterling skrze své sociální sítě.


„Za pět týdnů mu nabídnu odvetu, kterou si v žádném případě nezaslouží, ale i tak rozšířím své skóre na dvě výhry a žádnou porážku,“ přidal sebevědomě.

Zmíněné prohlášení je opět dalším polínkem do ohně nenávisti, kterou k Funkmasterovi nejen Yan, ale i značná část fanoušků cítí. Samozřejmě, všichni se snaží své zápasy nějakým způsobem propagovat, on si k tomu ale zvolil tuto podivnou cestu, kdy nadhodnocuje své výkony.

Další články

Cejudo věří v nového krále UFC. Strickland může zaskočit Chimaeva

„Mám upřímný pocit, že po víkendu budeme korunovat nového krále střední váhy,“ překvapil svou predikcí bývalý dvojnásobný šampion Henry Cejudo před napjatě očekávaným galavečerem UFC 328 v New Jersey, kde si to o nablýskaný pás rozdají dva k smrti znesváření protivníci.

Cejudo věří v nového krále UFC. Strickland může zaskočit Chimaeva