Sleduj nás

Sterling: Jsem mnohem lepší, než je Petr Yan, v odvetě ho čeká peklo!

Sterling: Jsem mnohem lepší, než je Petr Yan, v odvetě ho čeká peklo!
Aljamain Sterling se vrátil do plné přípravy a rovnou vyslal varovný vzkaz svému příštímu soupeři.

Současný šampion bantamové váhy se konečně plně zotavil z operace krční páteře a výsledek si nemůže vynachválit. Nejenže se mu vrátilo sebevědomí, ale navíc se mu vrátila i energie, hybnost… prostě téměř všechno.

„Je to paráda, když člověk může trénovat, aniž by ho bolelo za krkem. Tohle je úplně jiný příběh, je to naprostá fantazie. Prozatím musím zaťukat,“ těšilo Sterlinga, který pochopitelně ještě nic nechce zakřiknout, ale vypadá to, že je z nejhoršího venku.


„Dříve jsem se nemohl naplno připravovat, pořád mě něco limitovalo. Nikdy jsem se na to nevymlouval, ale ty potíže tu zkrátka byly. Upřímně si myslím, že jsem mnohem lepší fighter jak Petr Yan. Pokud budu zcela fit, čeká ho v odvetě peklo!“ slíbil.

A kdy bychom se té odvety měli dočkat? „Připravený budu přibližně v březnu. Teď bych ještě určitě nedokázal podstoupit pět kol, stále se do toho teprve dostávám,“ přiblížil šampion z druhé nejnižší hmotnostní kategorie v UFC své plány.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Bojovník s velkým srdcem: Jiří Procházka vybral statisíce pro nemocné děti

Jiří „BJP“ Procházka znovu dokázal, že jeho největší síla netkví v úderech, ale v empatii. Zakladatel nadace a milovník vážné hudby uspořádal v brněnské bazilice tradiční adventní koncert, jehož výtěžek putuje přímo k malým pacientům. Večer plný emocí a špičkových hudebních výkonů přinesl konkrétní pomoc tam, kde je jí nejvíce potřeba.

Bojovník s velkým srdcem: Jiří Procházka vybral statisíce pro nemocné děti

Krádež za bílého dne? Pimblett dostal titulovou šanci a směje se kritikům

Už za měsíc a půl, na přelomu ledna a února, čeká UFC nová éra spojená s vysíláním na Paramountu. A uvést ji má zápas, který budí vášně. Kontroverzní miláček publika Paddy Pimblett dostane na turnaji UFC 324 životní šanci – bitvu o prozatímní titul lehké váhy proti Justinu Gaethjemu. Ačkoliv je v očích expertů outsiderem, jeho sebevědomí nezná mezí.

Krádež za bílého dne? Pimblett dostal titulovou šanci a směje se kritikům

Predátor si brousí zuby. Francis Ngannou touží po střetu titánů

Smlouva se chýlí ke konci a ten nejnebezpečnější muž planety už přesně ví, koho chce dostat do spárů, přičemž v éteru padla dvě konkrétní jména. Kamerunský bojovník Francis Ngannou v rozhovoru s Arielem Helwanim potvrdil, že jeho dny v organizaci PFL jsou sečteny, a nastínil scénář snů, ze kterého mrazí.

Predátor si brousí zuby. Francis Ngannou touží po střetu titánů

Jirka musí počkat. Pereira má v plánu souboj legend, ne českou odvetu

Jiří Procházka by si to s ním dal rád znovu, ale vypadá to, že Alex Pereira už tuto kapitolu uzavřel. Poté, co v úspěšné odvetě s Magomedem Ankalaevem získal zpět pás šampiona polotěžké váhy, oznámil vedení UFC své další kroky. A ty jsou víc než ambiciózní. Místo obhajoby proti českému samurajovi chce zaútočit na třetí titul a utkat se s největší legendou.

Jirka musí počkat. Pereira má v plánu souboj legend, ne českou odvetu