Sleduj nás

Stephen Thompson: Conor má pěst velkou jako meloun! Vůbec se nedivím, že vypíná lidi jedním úderem

Stephen Thompson: Conor má pěst velkou jako meloun! Vůbec se nedivím, že vypíná lidi jedním úderemFOTO: UFC

Zrovna tuhle dvojici byste spolu na tréninku opravdu nečekali. Excentrický Ir je rád středem pozornosti a jeho příprava připomíná reality show. Stephen Thompson má naopak rád svoji klidnou tělocvičnu, kde je prioritou tradiční přístup k bojovým uměním. Nyní se cesty těchto dvou skvělých sportovců spojily. 

The Notorious má za sebou dvě porážky, což je situace, kterou zažívá poprvé v kariéře. Obě utrpěl od Dustina Poiriera, který jej rozebral svým skvělým boxem. Conor v těchto zápasech upustil od svého tradičního širokého postoje a pohybu, který byl pro něj typický v dobách největší slávy. 

„Víte, jeho poslední dva zápasy s Poirierem byly v takovém boxerském stylu. Musí se vrátit ke svým pohybovým kořenům. Nikdy v životě nechodil na karate, ale trénoval s mnoha bojovníky karate a odtud získal tento pohyb. Takže například, když bojoval s José Aldem, jeho pohyb, jeho široký postoj, jeho rychlost, to bylo to, co rozhodlo,“ přidal Thompson své postřehy pro server bloodyelbow.com.


Právě Wonder Boy je znám svojí rychlostí, kdy jej soupeři většinou marně nahání po kleci a inkasují nepříjemné kontry. Pokud se Conor vrátí k tomu, co jej zdobilo v minulosti a připojí k tomu nově získanou sílu, může se jednat o opravdu smrtící kombinaci.

„Vrací se ke svým kořenům, ke svému karate. V kombinaci s jeho těžší váhou je to až děsivé. Když jsem si s ním potřásl rukou, tak jsem nevěřil, o kolik má větší pěst než já. Má jí jako meloun! Nedivím se, že vypíná lidi jedním úderem,“ přidal zajímavý postřeh Stephen. 


Conor McGregor je tedy očividně na dobré cestě k návratu do formy, kdy držel pásy v pérové i lehké váze. První, kdo okusí vylepšenou verzi irské hvězdy, bude Michael Chandler ve finále další řady The Ultimate Fighter. Ať zápas dopadne jakkoliv, již teď je jasné, že návrat bývalého dvojitého šampiona je jednou z největších sportovních událostí roku. 


Další články