Sleduj nás

Starosta Řeporyjí po tréninku na Bejra: Připadám si jako senior, všechno mě bolí. A to jsem nic nedělal

Starosta Řeporyjí po tréninku na Bejra: Připadám si jako senior, všechno mě bolí. A to jsem nic nedělalFOTO: Clash of the Stars

Starosta Pavel Novotný zažívá opravdovou dřinu a místo kritiky musel jednou i pochválit všechny sportovce, co se bojovým uměním věnují na profesionální úrovni.

Na Pavla Novotného bude 7. září v Clash of the Stars čekat boxerský zápas proti pardubickému Psychopatovi Alešovi Bejrovi a aby nepřišel úplně nepřipraven a nezklamal fanoušky jako Tadeáš Veselý, tak se zapojil do přípravy, kterou mu ordinuje Ondřej Spejbl Hutník.

Hned první dny starosta poznal, jaký je rozdíl mezi příležitostným fotbálkem, kde navíc jen stojí v bráně, a pravidelným pohybem propojeným silovými tréninky. Na nějakou techniku už potom nezbude ani energie. Ale ta očividně není ani na cestu domů.

„Všechno mě bolí,“ šel si Pavel Novotný postěžovat na svůj Instagram, kde ale zároveň potvrdil, že se vážně připravuje na zápas. „Jsem strašně vděčnej Spejblovi, že mě vzal. Strašně. Přivítal mě u sebe v gymu, je to moc hodný člověk. Když jsem trénoval sám, tak mě bolely nohy, ale teď celej den chodím jako důchodce. Mě strašně bolej lejtka!“ ukázal na partie, které trpí nejvíce.

„Já jsem jel na dabing a připadal jsem si jak senior! Mě všechno bolí… Obdivuju všechny boxery a fightery, jak to všechno vydrží. A přitom jsem nic nedělal. Ale vím, že co člověk natrénuje, o to míň pak dostane do držky. Fakt obdivuju všechny, co se tomuto vrcholnému sportu věnují naplno, protože je to tak náročný,“ vzdával hold všem tvrdě pracujícím zápasníkům, k jejichž pravidelné dřině se zatím ještě ani nepřiblížil.


„Bavil jsem se se Žralokem (bojovník Clashe) a říkal jsem mu: ‚Já bych chtěl aspoň něco sportovně předvést. Fakt vážně se chci připravit na zápas.‘ A on se na mě dívá a hned z první mi vpálí: ‚Kouříš? Tak přestaň.‘ A já (ještě) kouřím. Neměl bych,“ poukázal starosta na zlozvyk, kterého se chce zbavit, aby pak mohl všechny zaskočit a Aleše Bejra porazit. Tak uvidíme, jaké menu nám nakonec naservíruje.


Další články