Sleduj nás

Starosta Řeporyjí Novotný si nadělal do kalhot. Nadával mé rodině, ale ze zápasu opět utekl, říká Osovský

Starosta Řeporyjí Novotný si nadělal do kalhot. Nadával mé rodině, ale ze zápasu opět utekl, říká OsovskýFoto: RedFace

Točí videa, která budí emoce a kterými si získal nejen své příznivce, ale také hlavně své odpůrce. S jedním z nich si domluvil zápas v ringu. Dvakrát. Ani jednou k tomu ale nedošlo. Důvod, jak nám odhalil přímo soupeř, tkví v panickém strachu.

„Toho protekčního spratka z ODS jsem měl v hledáčku už dlouho. Když se začal ve videích na internetu navážet do mojí rodiny a urážet mou ženu a moje děti, stala se z toho pro mne velice osobní záležitost,“ říká Ivo Osovský na adresu starosty městské části Praha – Řeporyje Pavla Novotného.

Ivo veřejně vyzval pana starostu k zápasu v amatérském boxu. Starosta souhlasil. Celá záležitost měla až překvapivě hladký průběh. Pavel Novotný se na sociálních sítích chlubil, jak dá „flastencovi nakládačku“. Údajně jen „trochu pocvičí“ a seřeže ho. Na pozadí skutečně probíhala čilá komunikace. Oba aktéři si určili své promotéry, kteří intenzivně vyjednávali podmínky zápasu. Novotný si dal podmínku 750 tisíc jako startovné.

Zásadní obrat přišel ve chvíli, kdy Ivo Osovský peníze sehnal. Když bylo již zcela jasné, že všechny nadiktované podmínky jsou splněny, Novotný ze zápasu odstoupil. Tato malá kauza krátce proběhla internetovými médii a možná jste ji zaznamenali i vy sami. Málokdo ale ví, že byly domluveny zápasy dva.

Pavel Novotný měl nastoupit ke klání ve fackované v rámci exhibice nově vzniklé organizace RedFace. Z důvodu změny podmínek zápasu ale nemohl nastoupit jeho původní soupeř. Produkce RedFace hledala vhodného náhradníka, přičemž oslovila Iva Osovského, jestli by nastoupil proti Pavlu Novotnému. Ivo nabídku okamžitě přijal. Dokonce, jak naší redakci potvrdil, byl připraven vzdát se honoráře. Nejdůležitější pro něj bylo, že bude mít konečně možnost stát v ringu proti Pavlu Novotnému.


„A pak se začaly dít věci. Z blízkých kruhů kolem Pavla Novotného mám důvěryhodné informace, že jakmile Novotný zjistil, kdo má být jeho soupeřem, okamžitě ze zápasu odstoupil. Hrdina od klávesnice se doslova zděsil, že by se mnou měl boxovat. Prý doslova dostal panický strach, že bych ho příliš zbil,“ pověděl nám Osovský.

Závěrem doplníme, že jsme se na tuto informaci zeptali přímo organizace RedFace. Ta nám potvrdila, že měla o Pavla Novotného skutečně zájem, jenže v momentě, co mu byl za soupeře předložen právě Ivo Osovský, tak z možné bitvy vlivem starostova odstoupení sešlo.


Další články