Sleduj nás

Stará dělá scény, smaž prosím důkazy, ať je klid, žádá Karlos Vémola milenku Riku Fane

Stará dělá scény, smaž prosím důkazy, ať je klid, žádá Karlos Vémola milenku Riku Fane
Karlos Vémola se snaží zahladit stopy. Nakonec by o žádnou cílenou manipulaci před zápasem jít nemuselo.

Není to poprvé, co se Terminátor ocitl v podobné situaci, tentokrát ale už skoro všechny body obžaloby mluví proti němu.

Osmnáctiletá herečka filmů pro dospělé přišla s důkazy, kde jí Karlos píše, aby stáhla veškeré důkazy, které jej usvědčují z nevěry. S ohledem na to, jak se bojovník na téma své milenky drsně vyjadřoval, to však nevypadá, že by tak učinila.

„Napiš všude, že sis to vymyslela, ať je klid,“ prosil Vémola dívku, se kterou vedl čtyři měsíce intimní vztah. „Když uděláme průser, tak ho máme řešit, a ne si dělat zle,“ apeloval na ni.

Doma teď kvůli tomuto románku zažívá peklo. „Stará zas dělá scény, že prej s tebou něco mám...,“ vypisoval bojovník.


Rice dokonce i přeposlal zprávu od manželky. „Umíš mi prosím vysvětlit, o co tu jde? Týká se to i mě, když jsem tvoje žena. Podařilo se ti to zastavit?" psala Lela Karlosovi.

https://top-fight.cz/ceska-scena/gabor-boraros-si-pokazil-karieru-fightera-i-pritele-je-to-zaletnik-praskla-na-nej-exsnoubenka/

Karlos Vémola a jeho vzkaz veřejnosti


„Nějakou paní Riku Fane neznám a myslím si, že jediný, komu bych měl něco vysvětlovat, je moje žena. Takže si myslím, že ani já, ale ani má žena se k tomu vyjadřovat nebudeme. Pro nás je to uzavřená kapitola. A moc mě mrzí, co nějaké bláznivé dítě pro pět minut slávy dokáže.

Prý se jí zřekli i rodiče kvůli tomu, jak se chová. Je to nějaká mladá vyhaslá superstar, která neuspěla. Zfetovaná jezdí na koloběžce po Praze. Je to člověk pod mou úroveň, který se prodává za tři koruny a chce pouze zkazit můj vztah s Lelou.


Považuji to jako nějakou manipulaci před důležitým fightem, kde se také nenechám rozhodit, protože budu tvrdě makat dál. Ta paní je naprosté hovado… Nějaká mladá prostitutka… To ještě neznamená, že když jste pornohvězda, že musíte být úplně nechutný člověk, ale tato mladá holka, co si dovoluje tvrdit o mé ženě, že to je zlatokopka, to je opravdu napřesdržku.

Myslete si o tom, co chcete. Ta holka je nějaký malý zfetovaný blázen. Jediný člověk, kterému bych se zpovídal, je moje žena. Rozhodně ne médiím. Tímto tuto kauzu uzavírám,“ přednesl Vémola.

Další články