Sleduj nás

St.Pierre? Víte, když on si Conor tu odvetu s Khabibem tak strašně moc přeje…, přemítá Dana White

St.Pierre? Víte, když on si Conor tu odvetu s Khabibem tak strašně moc přeje…, přemítá Dana White

Dana White má před sebou velmi těžké rozhodování, koho Khabibovi předhodí do jeho posledního zápasu kariéry.

Pokud by se ruskému Orlovi 24. října proti Justinovi Gaethjemu podařilo obhájit svůj pás šampiona lehké váhy, bude mít před sebou už jenom jeden souboj, než pověsí rukavice na hřebík.

Dana White sám před pár dny naznačil, že jestli opravdu půjde o Khabibův poslední zápas, pokusí se mu vyhovět a osloví člověka, se kterým si nejvíce přeje bojovat. A to je v současné chvíli kanadská legenda a nový přírůstek Síně slávy UFC Georges St.Pierre.

Potíž je pouze v tom, že zatím neznáme Georgesův názor ohledně návratu. Jisté náznaky tu jsou, nic určitého ovšem.

Dana White se radí ohledně zápasu v UFC


A zřejmě i proto si Dana White hraje s myšlenkou, která podle něho dává největší smysl. „GSP se právě vydal na dráhu komentátora a myslím si, že by u této pozice měl zůstat. Je to místo, které mu vyhovuje a na kterém bych ho rád viděl i nadále,“ pravil šéf UFC.

Následně potvrdil, na co se teď máme zaměřit. „Musíme nejprve počkat, jak dopadne zápas Khabiba s Gaethjem. To je hotová věc a přes ni vlak nepojede, Justin jako další bude bojovat o titul.“

A kdo by měl být Khabibovým posledním soupeřem kariéry? „Úplně nakonec by to měl být duel s Conorem… Znáte ho, on si tu odvetu tak strašně moc přeje… Já nevím… Uvidíme…,“ přemítal White na kanálu ESPN.


Irský Notorious sice v rozhovoru s Tonym Robbinsem potvrdil, že uvažuje o návratu, ale také podotkl, že nejvíce stojí zejména o odvetu s Khabibem. Právě tohle by pro něho byla největší motivace se vrátit. A Dana White si určitě takto velkou výplatní pásku nenechá ujít.


Další články