Sleduj nás

St.Pierre: Pokud Khabib bude chtít, stále se můžeme utkat, a to třeba v jeho organizaci

St.Pierre: Pokud Khabib bude chtít, stále se můžeme utkat, a to třeba v jeho organizaci
Promo, o jakém by se mu snad ani nesnilo. Khabib Nurmagomedov má možnost, jak co nejvíce proslavit svou vlastní MMA organizaci.

Už teď se množí názory, že na Eagle Fighting Championship čeká velmi perspektivní budoucnost, což potvrzuje stálý přísun mnoha zajímavých jmen, ale žádné z nich se jistojistě nevyrovná takovému, jehož nositelem je Georges St.Pierre.

I navzdory tomu, že mu na dveře klepou už jednačtyřicáté narozeniny, je GSP stále schopen naplnit přání Khabibova dnes již bohužel zesnulého otce Abdulmanapa Nurmagomedova a v historickém fightu se střetnout s jeho synem. A teď navíc klidně v jeho organizaci.


„Samozřejmě chápu, že je Khabib v důchodu, což jsem já také, ale kdyby si náhodou přál stále uspořádat ten zápas, klidně bych mu naslouchal. Víte, stále se udržuji v pravidelném zápřahu, stále trénuji, cítím se ve skvělé formě, takže kdyby šlo o dobře organizovaný turnaj, tak proč ne,“ překvapil GSP.

„Doteď mě občas někdo zastaví a zeptá se: ‚Hej, ty jsi ve formě, nevracíš se náhodou zpátky?‘ A já jim odpovídám: ‚Neblázněte, vždyť mi je čtyřicet.‘ Pravda je však taková, že tu chuť v sobě pořád mám. Rád trénuju a má mysl zůstává myšlenkami v této hře,“ přidal ve své výpovědi pro MMA News.


Khabib nurmagomedov orel

Trochu paradoxně se nám karty trochu obrátily. Dřív to byl Khabib, kdo o tento souboj usiloval, jenže druhá strana nebyla tolik rozhodnutá. Dnes je to GSP, který je připravený tento duel podstoupit, ale pro změnu ho odmítá ruský Orel.

„Dříve ten zájem byl, ale teď už je má hlava jinde,“ přiznává Khabib. „Tento fight byl velkým snem mého otce. To on si přál mě se St.Pierrem nejvíce vidět, protože Georgese uznává. Teď je ale jiná doba. Já jsem už v důchodu, GSP je v důchodu a takhle bychom to měli nechat. Nemáme potřebu nikomu nic dokazovat,“ řekl před časem.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články