Sleduj nás

St-Pierre: Chtěl jsem být prvním, kdo porazí Khabiba. UFC si to ale nepřálo

St-Pierre: Chtěl jsem být prvním, kdo porazí Khabiba. UFC si to ale nepřálo

Jedna velká sága je asi už definitivně u konce. Khabib Nurmagomedov a Georges St-Pierre si mezi sebou ještě v zimě domluvili fight, na který ale nikdy nedošlo. Na vině bylo UFC v čele s Danou Whitem, který si tento zápas nepřál.

„Pracovali jsme na tom tvrdě, opravdu tvrdě, můj agent přímo klepal na dveře UFC, ovšem jediná odpověď, které se dočkal, bylo NE,“ svěřoval se GSP v rozhovoru s Chaelem Sonnenem.

„Mým cílem bylo stát se vůbec prvním trojím šampionem v UFC (naznačoval, že by přešel za Khabibem do lehké váhy). To se ale nestalo. Pak jsme tedy zkoušeli možnost catchweigth a ani to nepřošlo, UFC si to nepřálo,“ pokračoval GSP.


Khabib již kdysi nabízel, že by navíc klidně šel za Georgesem do velteru, ten zájem o společný fight byl pravdu silný z obou stran, avšak zápas se nevyjednal kvůli tomu, že St-Pierre nedodržel podmínky, které kdysi uzavřel s Danou Whitem.


„Nyní je po všem. Už mi ujel vlak a pochybuji, že se někdy v budoucnu vrátí,“ doplňoval GSP, který tak dal jasně najevo, že vyjednávání o zápase s Khabibem jsou u konce.


Další články