Sleduj nás

Spory, kauzy i napadení. Je to zlé období, ale díky tomu se mi penízky jen hrnou, usmívá se Růžička

Spory, kauzy i napadení. Je to zlé období, ale díky tomu se mi penízky jen hrnou, usmívá se Růžička Foto: Clash of the Stars

V dnešním světě rozhodují čísla a díky tomu, že se Tadeáš Růžička dopustil několika veřejných skandálů, má teď spoustu peněz.

Ne že by se předtím měl Tadeáš nějak špatně, ale ani v době, co byl šampionem v kickboxu, se mu podobné „přízni“, za kterou ji on sám mimo jiné označuje, nedostávalo. Jakmile však jeho průšvihy začaly vyplouvat napovrch, ihned se to změnilo. A Mawar, na základě některých příspěvků z jeho sociálních sítí, jako by si to i užíval.

„Lidi jsou ovce. Jdou vždy tam, kam fouká vítr. Pořád mám svoji MawarArmy, která stojí při mně. Ostatní zapomínají. Okolo se dějí mnohem horší věci, dělají je slavné osobnosti, které nechci jmenovat, protože nejsem krysa jako všichni v Česku. Pouze oni nedostali takovou mediální pozornost, jako jsem dostal já,“ uvedl Mawar, který se z této nepřízně snaží udělat svoji výhodu. Rád by si pořádně vydělal a rád by se dostal do světa. Obojí má slušně načato.  


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Dneska rozhodují jen čísla, díky tomu mám nové sponzory a jsem zase o krok dál. Chci se dostat do světa, ve kterém je důležité, aby bojovník dělal čísla a doručoval kvalitní souboje,“ prohlásil Růžička, jenž se ani na té domácí scéně nemá špatně. Teď bude bojovat o titul a potom se bude řešit jeho zápas s druhým postojovým talentem, a sice Václavem Sivákem. A v takovém případě by mu na kontě přibyly miliony.

„Vždy jsem chtěl takovou pozornost, bohužel jsem se jí dočkal až díky svým kauzám. Člověk se učí celý život a já si neuvědomoval následky svých činů. Teď dávám všechnu svou energii do přípravy. Jsem mnohem hladovější, protože mě kritici ze sociálních sítích a v komentářích štvou. Občas jim na to odpovím, ale naštěstí tu mám ještě manažera, který po mně ty příspěvky maže,“ přiznal Růžička během tiskové konference Real Fight Areny, že má nad sebou dozor, aby se jeho skandály nešířily.Další články