Sleduj nás

Špatné zprávy pro OKTAGON! Vlasto Čepo se zranil a v Bratislavě nenastoupí

Špatné zprávy pro OKTAGON! Vlasto Čepo se zranil a v Bratislavě nenastoupíFOTO: OKTAGON MMA

Hodně nepříjemné oznámení pro žlutočernou organizaci přišlo dnes ráno ze Slovenska. Jedna z hlavních hvězd a také velký oblíbenec fanoušků Vlasto Čepo je zatím z nespecifikovaných důvodů na marodce.


Podle původních plánů měl „El Chapo“ figurovat v hlavním zápase společně s Matějem Peňázem. Českého bojovníka ale vyřadila komplikovaná zlomenina ruky, a tak se do pozice největšího taháku přesunul souboj o titul v polotěžké váze. Organizace se také pustila do hledání soupeře pro slovenského rváče. Toho nakonec nalezla až v Egyptě, kde jí padl do oka Ahmed Sami. Vše ale nakonec přijde vniveč, protože Čepo je zraněný a na turnaji se nepředstaví.

Pro Vlasta se jedná o extrémně smolnou zprávu hned z několika důvodů. Bitva se Samim jej měla katapultovat do zápasu o titul proti Patriku Kinclovi. Zároveň je „El Chapo“ v hledáčku UFC, kam by jej jeho manažer rád protlačil přímou smlouvou a vyhnul se tak zrádné show DWCS.

Všechny tyto plány jsou ale dočasně u ledu. Až se dozvíme konkrétní charakter zranění, uvidíme, jak to bude dlouho trvat. Co bude s Ahmedem Samim, to zatím organizace neoznámila.

Hlavním favoritem v titulovém mixu střední váhy se tak stává Kerim Engizek. Dvaatřicetiletý Němec se v OKTAGONu uvedl bleskovou výhrou na posledním turnaji ve Frankfurtu. Aktuálně drží sérii dvanácti výher v řadě a je šampionem organizace GMC. Na tiskové konferenci, která na turnaj navazovala, si pak o Patrika Kincla přímo řekl, a OKTAGONu se samozřejmě Němec líbí.


Dalším zajímavým jménem, které ale ještě potřebuje čas na dozrání, je Jamie Cordero. Nadějný bijec má v OKTAGONu dvě výhry v řadě a na turnaji v Bratislavě se představí v souboji s Markem Mazuchem. Pokud dokáže nebezpečného Slováka porazit, může se velmi brzo vyhoupnout mezi absolutní elitu střední váhy. OKTAGON 47 tak i při neúčasti Vlasto Čepa může situaci v divizi do čtyřiaosmdesáti kilogramů hodně vyjasnit.

Zdroj: OKTAGON MMA


Další články