Sleduj nás

Soupeř to je těžkej, ale šanci mám a udělám vše, abych ji využil, říká Martínek před životní zkouškou

Soupeř to je těžkej, ale šanci mám a udělám vše, abych ji využil, říká Martínek před životní zkouškou

Již na konci července bude bojovat o vstupenku do říše snů, ještě předtím však finišuje přípravy na doposud nejtěžší zkoušku své kariéry.

Michal Martínek bude součástí Dana White’s Tuesday Night Contender Series, kde se vybraná smetánka bojovníků utká proti sobě, a to přímo před zraky samotného šéfa UFC. Ani výhra kolikrát nemusí být znamením jistého kontraktu, přesto o hodně zvedne vaše šance.

„Vždycky jsem se chtěl podívat do Las Vegas, teď se tam budu moct porvat, nádhera. Mám šanci si sáhnout na výběr kluků z celého světa, to je úžasný. Šanci mám, udělám vše, abych ji využil," uvedl Michal Martinek před obrazovkami sport.cz.


Za protivníka mu byl zvolen šestadvacetiletý Brazilec Rodrigo Ferreira, jenž šestkrát vlezl do klece a v každém případě z ní vystoupil jako vítěz. Všechny své soupeře navíc dokázal zakončit před limitem, na českou těžkou váhu tedy nečeká nic lehkého.


„Je to sympaťák, bude vysokej, bude těžkej, o trochu vyšší a bude mít asi 115 kilo. Tvrdý postojář s dobrou zemí. Nic, na co bych nebyl připravený," pokračoval ve svém rozhovoru Martínek.

„Když se to nepovede, nesednu si z toho na zadek. Pro mě už je úspěch, že se tam můžu podívat. Šance si vážím, co předvedu navíc, je bonus. Jsem v životní přípravě, v životní formě. Když mi bylo sedmnáct let, představoval jsem si, jak v ringu všechno kosím, titulové pásy. Tohle je pro mě motivace. Důležitý je vědět, že tam člověk nechal 100 procent, pak nemůže být vnitřně nasranej, když se to nepovede, ale já si věřím, jak nikdy v životě," uzavíral webem sport.cz citovaný šampion Oktagonu.


Další články