Sleduj nás

Soukupovi jsem chtěl zlomit nos, aby cákala krev, řekl Aleš Bejr. V Clashi končí, může za to Le Sy

Soukupovi jsem chtěl zlomit nos, aby cákala krev, řekl Aleš Bejr. V Clashi končí, může za to Le SyFoto: Clash of the Stars

Jedno překvapení za druhým. Aleš Bejr se pro náš web rozpovídal o tom, jaký byl jeho plán do zápasu s Jaromírem Soukupem i proč už ho to v Clashi nebaví.

Nemá cenu si cokoliv nalhávat. Aleš Bejr byl hlavní atrakcí sobotního turnaje Clash of the Stars 7, který svým agresivním chováním dokonale vypromoval. Nejednalo se však o činnost, do které by se mu vyloženě chtělo.

Jak sám Aleš odhalil, od samotného počátku očekával, že do duelu s ním vstoupí promotér Tomáš Le Sy, s nímž vede už několik dlouhých měsíců ostrý spor, o kterém se sice pořád někde hovoří, ale zato jej nikdo neřeší. To pardubického „Psychopata“ vskutku už štve, jelikož mu přijde, že ho všichni tahají jen za nos.


Aleše jsme se zeptali, jak se nyní po souboji s Jaromírem Soukupem cítí, jaký byl jeho bojový plán a jak to vlastně je mezi ním a Tomášem Le Sym. Níže je přiložená celá jeho odpověď.

„Po zápase se cítím dobře, i když to nebyl ani zápas. Chtěl jsem Jaromírovi zlomit nos, aby z něj stříkala krev, a poté naposled vyzvat Lesíčka k duelu v Ostravě. Soukup sotva stál na nohou a jeho mácháni rukou bylo dost komické, až jsem ho litoval, ale plán byl jasný, jen se to nepovedlo.


Po zápase jsem tedy naběhl na Lesíčka, který byl ještě v kleci, a vyzval ho k okamžitému souboji: ‚Sundej sako a pojď!‘ Na to mě chtěl udeřit, což jsem mu vrátil a poté mě odtáhla ochranka.

Zápas s Le Sym je v nedohlednu, proto v Clashi končím. Jediný možný návrat je s ním, na což to nevypadá. A jeho kecy, že mě zmlátí, už trvají rok. Po posledním napadení jsem si myslel, že půjdeme spolu na sedmičku (tedy minulý víkend), ale volal mi Tiberiuš (promotér), že prej je to Soukup, nebo nic.

Jinak jsem s Jaromírem žádný spor neměl, ten jsem si musel vybudovat, abych splnil účel psychopata. Ještě k tomu, když byl můj hřích hněv. Svazování do kazajek a poutání mi přišlo zvláštní, a nakonec ještě ta klec… Každopádně promo bylo, myslím, dobré. Clash mi hodně dal a byl to skvělý zážitek. Uvidím, zda se třeba ještě někde s někým utkám v jiné organizaci. Všem fanouškům děkuji za podporu.“Další články