Sleduj nás

Souboj nejlepšího s nejlepším? Anderson Silva vyzval Conora McGregora!

Souboj nejlepšího s nejlepším? Anderson Silva vyzval Conora McGregora!

Anderson Silva opět cítí to pověstné svrbění v rukou a už vyhlíží další návrat do nitra oktagonu. A vzhledem k tomu, jakou show v posledních dnech rozjel Conor McGregor, nebylo rozhodování o jeho příštím soupeři vůbec těžké.

Slavný Spider se nechal inspirovat Conorovým žebříčkem nejlepších zápasníků všech dob, což mu vnuklo myšlenku, že by mohl vzniknout jeden „super-fight“, jenž by veškeré spory rozsekl. Nejednalo by se ovšem o žádnou nenávistnou bitvu, nýbrž o pohlednou přehlídku bojových dovedností.

„Ke Conorovi chovám obrovský obdiv a věřím, že kdybychom se utkali, tak by to byl historický moment pro celý sport. Ani jeden z nás si již nemusí nic dokazovat, a proto si myslím, že by UFC i fanoušci uvítali, kdyby viděli tuhle skvělou show. Vzájemné prověření našich bojových dovedností by bylo naprosto fantastické,“ zmínil Silva.


Legendární brazilský „Pavouk“ nedávno oslavil své pětačtyřicáté narozeniny a před sebou má nejspíše poslední dva duely v rámci UFC. Oba se ponesou už na jakémsi rozlučkovém nádechu a oba budou svým způsobem speciální.

Silva strávil většinu své kariéry ve střední váze, ovšem kdyby na tento brazilsko-irský duel opravdu došlo, byl by ochotný shodit na 80 kg. Pro Conora by to znamenalo nabrat tři kilogramy navíc, než požaduje limit velterové váhy (77 kg). Právě v této kategorii naposledy bojoval s Donaldem Cowboyem Cerronem.Další články