Sleduj nás

Souboj Goliášů, jaký tu ještě nebyl! Do ringu míří „Hora“ z Hry o trůny. Soupeřem mu bude bývalý rekordman

Souboj Goliášů, jaký tu ještě nebyl! Do ringu míří „Hora“ z Hry o trůny. Soupeřem mu bude bývalý rekordman

Smlouvy byly podepsány a teď musíme jenom čekat. V boxerském ringu poměří své síly dva renomovaní strongmeni.

Prvním z borců je Eddie Hall, který musel na videu přihlížet tomu, jak je jeho světový rekord v mrtvém tahu překonán o „pouhý“ 1 kg. Hafthor Björnsson, známý též jako The Mountain z Hry o trůny, totiž 2. května uzvedl 501 kg.

„Tak Eddie, právě jsem knokautoval tvůj rekord a brzy knokautuju i tebe samotného v ringu,“ popichoval slavný „Hora“. „Již jsem podepsal s CoreSports sedmimístný kontrakt. Vím, že jsi tu stejnou smlouvu dostal také. Jsi připravený?“ ptal se.


Hall & Mountain

Pro mnohé z nás se jedná o další „běžný“ historický zápis, pro Eddieho Halla to ovšem znamenalo vynucené přesunutí na druhou příčku. A když k tomu připočteme i slovní válku, kterou mezi sebou oba dva giganti vedou, tak nám začal tento pomyslný šálek kávy již přetékat.


„Na tisíc procent to podepíšu!“ hlásil už poměrně rozžhavený Hall. „A proč to podepíšu? Nejde mi o peníze, nejde mi ani o ten mrtvý tah, je to kvůli tomu, že jsi mě nazýval podvodníkem, když jsem byl v roce 2017 mistrem světa. Lidé na to možná zapomněli, ale ty ses mi nikdy neomluvil,“ zaznělo z jeho úst.

A nám se kromě souboje rýsuje už i datum. Oba Goliášové, kteří dohromady váží přes 357 kilogramů, by se měli střetnout v září roku 2021 v Las Vegas. 

Hafthor Bjornsson a Eddie HallDalší články