Sleduj nás

Šok v O2 areně! Gábor Boráros padl ani ne za minutu

Šok v O2 areně! Gábor Boráros padl ani ne za minutu

Jeden z nejvíce vyhlížených zápasů Oktagonu 15 skončil pro tuzemské fanoušky naprostým zklamáním. Navrátilec Gábor Boráros, jenž v létě poměrně dominantně přemohl Jana Janku, nyní stejně dominantním způsobem prohrál proti nadějnému Brazilci.

Gábor Boráros byl před tímto duel jasným favoritem, ovšem jak už tomu bývá zvykem, kolikrát stačí chvilka nepozornosti a všechny papírové předpoklady jdou stranou. Podobně tomu bylo i dnes, když na známou Bestii vystartoval ještě hladovější brazilský vlk, jehož dobře naskočené koleno způsobilo tržnou ránu na obličeji slovenského borce.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Boráros byl viditelně omámený, ale v duelu hodlal pokračovat. Bohužel se musel krýt jenom ze země, kde mu krev zaplavila obličej a na jedno oko nemohl vůbec nic vidět. Do toho na něj přilétaly další údery, až rozhodčí usoudil, že tady nemá cenu, aby duel pokračoval. O2 arena rázem utichla, lidé se divili, diváci byli nenaplněni. Zápas, který nebude trvat ani minutu, nikdo nečekal.

Pozápasové reakce nám naznačovaly, že byl Gábor „přemotivovaný“, což se projevilo na jeho odvážnosti. Dovednosti svého soupeře však podcenil. Kaik Brito má bilanci třinácti výher a jenom dvou porážek. Ačkoliv je to původně lehká váha (nyní zápasil ve velteru), tak všechny své skalpy získal před limitem. Borárosovy šance nového útoku na titul se touto ztrátou snížily, ale určitě úplně nevymizely. Důležité bude se oklepat a začít znovu.Další články