Sleduj nás

Snoubenka prozradila, jaký je Deontay Wilder divoch: Před jeho zápasy mám nohy pořád od sebe!

Snoubenka prozradila, jaký je Deontay Wilder divoch: Před jeho zápasy mám nohy pořád od sebe!FOTO: TOP RANK

Že se Deontay Wilder vrací do ringu, to má jednu výhodu. Jeho snoubenka si užije několik hodně vášnivých nocí v řadě.

Deontayův příběh zná asi každý. Ještě než podstoupil svůj profesionální boxerský debut, trápil jej velký stres před zápasem. To napětí by se dalo krájet, a proto se rozhodl si zkrátit čekání vášnivou a stres uvolňující chvilkou se svou dřívější manželkou.

„Nebudu vám lhát. Při svém profesionálním debutu jsem to měl jen necelé dvě hodiny před zápasem. Byl jsem nadržený, a když máte svou ženu poblíž, začnou se vám hlavou honit všechny ty chlípné myšlenky,“ přiznával sám knokautový umělec z těžké váhy.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Když Wilder zjistil úspěšnost této medicíny, začal se doma léčit pro jistotu už z prevence. Jakmile se tedy blíží období souboje, má jeho snoubenka doma pozdvižení. „Vždy mi šlo o to, aby byl Deontay šťastný, ať už dělá cokoliv. A pokud mu mohu nějakým způsobem pomoct při odbourávání stresu, ráda to udělám,“ nechávala se slyšet Telli Swift, Wilderova současná partnerka.

„Nebudu chodit do přílišných detailů, ale je pravda, že se intenzita vždy v době chvíli před zápasy stupňuje. Tak dlouho, dokud mu to pomáhá, proti tomu nic nemám. Jeho cíle jsou i mé cíle a jeho úspěchy jsou i mé úspěchy. Deontay je skvělý otec, dobrý manžel a rozený gentleman. Jen v noci se mění ve zvíře,“ smála se Swift při rozhovoru pro World Boxing News.


Wilder: Pomáhá mi to přepnout na tu správnou frekvenci

„Tolik věcí se mi vždy honilo hlavou. Jak se to v člověku najednou nahromadí, začne přemýšlet nad věcmi, nad kterými normálně neuvažuje. A tak abych se zabavil, tak si prostě vždy rád užiju,“ popisoval Wilder svůj předzápasový rituál.

„To je přesně ten důvod, proč se nedoporučuje mít při sobě před bojem ženu. Každopádně já jsem za to rád. Jsem raději, když při sobě mám dobrou společnost. Dodává mi to sílu, motivuje mě to a naladí mě to na tu správnou myšlenkovou frekvenci,“ pokračoval ve vysvětlování.

„Někoho to oslabuje, mě ne. Když jsem to měl před bojem, tak mě to ve skutečnosti ještě posílilo. Dalo mi to novou energii. Byl to můj šťastný symbol,“ přiznával Wilder pro Top Rank Boxing v live rozhovoru.Další články