Sleduj nás

Snajpr Muradov vystřelil své pověstné KO a došel si pro druhou výhru v UFC

Snajpr Muradov vystřelil své pověstné KO a došel si pro druhou výhru v UFC

Pokud někdo po prvním zápase pochyboval, pak po tom druhém již rozhodně nemusí. Makhmud Muradov předvedl výkon, kterým dokázal, že jasně patří do UFC, kde může vystoupat hodně vysoko.

Uzbecko-český zápasník se ještě v rámci střední váhy dostal ke svému druhému fightu pod značkou největší MMA organizace planety. Soupeřem mu byl zkušený Američan Trevor Smith, jenž má velmi slibné základy ve wrestllingu. Již od začátku se počítalo, že právě na zemi se odehraje většina souboje, ovšem osmatřicetiletý veterán tam nebyl i díky soupeřově neustálému skvělému pohybu schopný hru přenést.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

V daném zápase se proti sobě tak postavili dva zápasníci, z nichž jeden měl hlad a skvělé reflexy a druhý vysoké odhodlání ještě něco dokázat. Smith častokrát chodil do středu oktagonu, snažil se zakládat několik útoků, ale co mu dělalo potíže, to byly Machovy časté kontry. Zejména pravé háky zanechaly na Američanově tváři viditelnou červenou stopu.

Muradov dominoval v souboji na celkový počet úderů, častokrát orazítkoval soupeřův obličej, jenže ten byl pevný jako skála a stále kráčel kupředu. Zásadní zlom přišel až ve třetím kole, kdy už se ty rány nahromadily, že bylo na Smithovi vidět jisté omámení. Muradov toho minutu před koncem využil a kombinací, která končila tvrdým knokautem, vyrazil soupeři chránič z pusy.


Makhmud "Mach" Muradov tak vyhrává i své druhé měření sil v UFC a své první na americké půdě. Dá se očekávat, že si nyní vezme přes svátky volno a pro další zápas by si konečně přál i regulérní přípravu, která by trvala déle než dva nebo tři týdny, jako tomu bylo v předchozích případech. 


Další články