Sleduj nás

Smutná a nečekaná zpráva. Známý UFC veterán ukončil kariéru

Smutná a nečekaná zpráva. Známý UFC veterán ukončil kariéru
Uriah Hall se ve svých osmatřiceti letech rozhodl pověsit rukavice na hřebík. Ještě nedávno si přitom aktivně vyjednával zápasy.

Jamajsko-americký fighter, který se v MMA Lize mistrů pohyboval dlouhých devět let, se znenadání rozhodl ukončit profesionální kariéru.

Hall se téměř nikdy nepřiblížil k titulu šampiona, ale pořád se svého snu na zisk mistrovského pásu nevzdával. Jeho trenér mu navíc věstil, že to jednou dokáže.

Nyní je zřejmé, že je všem nadějím konec. Léta ubíhala a veterán, který má na kontě skalpy Thiaga Santose, Andersona Silvy či Chrise Weidmana, se rozhodl pověsit rukavice na hřebík.

Uriah Hall končí


„S velkým zármutkem vám oznamuji, že jsem se rozhodl ukončit pouť v tom největším sportu na světe. UFC se pro mě stalo rodinou, která mi teď bude chybět,“ napsal Hall.

„UFC mi dalo skvělou příležitost, jak vystoupit ze své komfortní zóny. Napříč všemi těmi lety jsem se utkal s jedněmi z nejlepších bojovníků po celém světě. A i když jsem se nestal šampionem, dokázal jsem díky tomuto sportu čelit svým největším obavám a stal jsem se šampionem v životě.


Rád bych poděkoval fanouškům, kteří byli zkrátka neuvěřitelní. Nebýt jich, tento sport by se tak daleko neposunul. Velké díky náleží i mému týmu, mým přátelům a mé rodině. Vy všichni jste byli mým každodenním motorem.

Sean Strickland Uriah Hall

Speciální díky pak náleží Danu Whiteovi, že mi dal příležitost, abych se pral s novodobými gladiátory. Děkuji, že jsi mě vždy podporoval při zlém i dobrém.


A příští generaci UFC fighterů… Vy jste tím jedním procentem nejlepších bojovníků na světě. Bude mi ctí vás všechny sledovat!“ loučil se.

Další články