Sleduj nás

Smolař Yan! Cejudo místo něj upřednostnil dva veterány. Verdikt? UFC prý nemá rádo ruské fightery…

Smolař Yan! Cejudo místo něj upřednostnil dva veterány. Verdikt? UFC prý nemá rádo ruské fightery…

Šampion Henry Cejudo si vymyslel nový plán. Nejprve se na UFC 249 vypořádá s navrátilcem Dominickem Cruzem a pak sekne Josého Alda. Na další kandidáty v tuto chvíli nemyslí a vlastně ani nemusí. Organizace jeho názor podporuje. 

„První je Cruz a druhý na řadě je Aldo, takové je pořadí a takové je i přání Henryho, který to takhle sdělil UFC,“ odhalil Cejudův manažer Ali Abdelaziz, který nepochyboval, že by jeho svěřenec oba duely v rámci bantamové váhy nezvládl.

Tento scénář je bohužel těžké přijmout pro další horké kandidáty pro boj o titul. Například Petr Yan se momentálně nese na vlně deseti výher, přičemž šest z nich zvládl v UFC. V bitvě o mistrovský pás se s ním alespoň zatím nepočítá.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

cejudo_yan_ufc

„Abych byl zcela upřímný, byl jsem hodně naštvaný, když jsem to slyšel. Dominick Cruz tři roky nebojoval a hned jde o titul. José Aldo dva zápasy prohrál a je další v pořadí, nic z toho nechápu. Momenty jako tyhle špiní jméno organizace,“ domníval se hladový ruský bojovník čekajíc na svou příležitost.


„Možná je to tím, že nejsem Američan… A možná je to i kvůli tomu, že se UFC nebo Cejudo bojí, že bych jim překazil plány. Možná si organizace opravdu nepřeje, aby byl šampionem další Rus. Je to velmi složitá otázka a rozhodně nemohu říct, že za toto rozhodnutí pověřené lidi respektuju,“ uzavřel rozhořčený Yan.


Další články